Професійна косметика від Pro MyIDi із натуральних компонентів

Професійна косметика від Pro MyIDi із натуральних компонентів

Укрінформ

Стан шкіри найчастіше визначає здоров'я всього організму, поточний стан людини і навіть її настрій. Якщо замолоду шкіра в ідеальному стані, то згодом вона зазнає вікових змін та інших факторів впливу. Відмінним інструментом вирішення проблеми стане натуральна косметика, де у складі застосовуються компоненти, що сприяють захисту шкіри загалом. Вони також є безпечними та простими у застосуванні.

Завдяки наявності у складі великої кількості активних речовин гарантується швидкий та тривалий ефект. Асортимент включає велику кількість засобів та набором для догляду за різними ділянками шкіри. Їх комбінування зробить застосування компонентів вигідним, безпечним та ефективним. По кожному продукту є детальний опис, характеристики та навіть фотографії.

Догляд за обличчям

Найважливіший елемент повсякденного догляду. Більшість жінок особливу увагу звертають на обличчя, тому що саме вона зазнає вікових змін. Різні набори для догляду за обличчям підбираються залежно від типу шкіри. Вона може бути сухою, жирною, комбінованою або віковою. Тому перший етап вибору – визначення типу та стану шкіри.

Якщо розглядати віковий набір, то в його склад входять такі елементи:

  • мус для вмивання;
  • тонік;
  • ліфтинг-сироватка;
  • філер під очі;
  • денний та нічний крем.

Мус дозволить забезпечити ідеальне очищення за відсутності потрібної кількості вологи. Тонік відновлює гідробаланс, а сироватка забезпечить харчування шкіри після попереднього очищення. Завдяки філерам вдасться підтягнути ділянку шкіри під очі, а також розгладити її. Нічний та денний крем використовуються як захист та живлення шкіри в результаті різних факторів.

Магазин «Pro MyIDi» – ідеальний вибір косметики

Багато продукції спрощує вибір, до того ж детальний опис, характеристики і навіть фотографію дозволять забезпечити ефективний вибір. Додаткову інформацію завжди можна уточнити у менеджерів та консультантів, формуючи низку питань та запитів на основі бюджету. Деякі позиції можна навести на замовлення, якщо на даний момент їх немає в каталозі.

Доставка швидка та максимально проста, а оплата можлива за фактом доставки або у форматі банківського переказу. Важливо правильно дотримуватись порядку використання кожного косметичного засобу. Тільки так гарантується ефективність і проявляється якість косметики, що застосовується. Всі засоби мають термін дії та це потрібно враховувати.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-