До Brave Inventors долучилися 100 винаходів воєнного часу

До Brave Inventors долучилися 100 винаходів воєнного часу

Укрінформ

Платформа Brave Inventors зібрала вже понад 90 заявок від українських винахідників. Новітні розробки націлені на допомогу армії: озброєння, ударні та розвідувальні комплекси, військовий еквіпмент та ін.

Онлайн-експо Brave Inventors створене компанією COSMOLOT з метою об’єднати зацікавлені у посиленні фронту сторони: досвідчених виробників зброї та розробників-початківців, інвесторів і волонтерів, військових експертів та державних службовців. Експериментальні розробки отримують шанс відшукати інвестиції для масштабування, а готові рішення знайдуть своїх замовників. 

Восени COSMOLOT оголосили про старт проєкту Brave Inventors і представили перших розробників, які долучились до ініціативи та шукають фінансування: 

  • Перший український багаторазовий ударний дрон Punisher, головною перевагою якого є найдешевша вартість виконання високоточної місії у світі; 

  • Кріплення для оптики BGN ARMO для високоточної стрільби; 

  • Комплекси для розвідки та ударні комплекси БПЛА.

На платформу Brave Inventors подали заявки більше 90 новітніх винаходів. Незабаром перелік проєктів на сайті, що шукають підтримку, зросте. Наразі проєкти проходять модерацію та оцінюються групою експертів, після чого з’являться на платформі.  

Якщо ви бажаєте допомогти розвитку українського винахідництва, привернути увагу до розробок воєнного часу міжнародних організацій та інвесторів, а головне — підтримати оборонну спроможність України та наблизити Перемогу, долучайтесь до ініціативи на порталі Brave Inventors.

Маєте власний винахід та шукаєте можливості його реалізації — реєструйтеся через бот BRAVE INVENTORS UA

Сміливі створюють майбутнє!

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-