Посівна кампанія за умов війни з компанією «Агроторг»

Посівна кампанія за умов війни з компанією «Агроторг»

Укрінформ

Незважаючи на бойові дії та відкриту агресію з боку росії, життя в Україні триває. Посівна кампанія має бути і вона буде, запевняють представники компанії «Агроторг». Вони готові запропонувати фермерам і приватним господарствам безліч посівних матеріалів, задовольняючи попит навіть найвибагливіших покупців. Поставки є, об’єми створюються, тому проблем навесні не буде.

До того ж, популяризація сільського господарства зростає. В інформаційному просторі можна відзначити присутність компанії, оновлений сайт АгроТорг прискорює аналіз пропозицій, є можливість у режимі онлайн отримати консультацію, а також детально проаналізувати пропонований посівний матеріал. Для наочності є фотографії і відео на каналі в YouTube.

Асортимент інтернет-магазину

Інформаційний портал компанії доповнюється функціоналом інтернет-магазину, де можна вивчити пропоновану продукцію. Асортимент включає наступне наповнення:

  • засоби захисту рослин;
  • посівний матеріал;
  • добрива.

Захист рослин у свою чергу поділяється на гербіциди, інсектициди, фуміганти, протипін та багато іншого. Посівний матеріал включає кукурудзу, сою та соняшник. У категорії добрив можна знайти гумат калію, добрива для різних посівних матеріалів, деструктори бору та багато іншого.

Каталог включає продукцію вітчизняних та зарубіжних виробників. Можна придбати соняшник Сангай та багато інших видів гібридів. Вони підійдуть під певні регіони України, що полегшує фермерам умови для організації посівної кампанії. Пропоновані гібриди стійкі до посухи, посипання та багатьох інших факторів впливу.

Про компанію

Інтернет-магазин було створено у 2014 році для підготовки комфортних умов взаємодії з власниками агробізнесу, фермерами та оптовими покупцями. Спеціалізація на конкретних напрямках дозволяє запропонувати великий асортимент рішень, задовольняючи навіть незвичайні запити клієнтів. Пряма співпраця з німецькими, польськими та українськими постачальниками дозволить запропонувати оптимальні ціни, виключаючи зайві витрати для бізнесу в умовах війни.

На всю продукцію є сертифікати якості та ліцензії. Додаткова інформація доступна у форматі консультацій від співробітників компанії. Також вони уточнять інформацію щодо оплати та доставки замовлень.

Контактні дані:

м. Кропивницький, пр. Інженерів, 7

068 887 81 83

066 582 38 89

www.agrotorg.in.ua

info@agrotorg.in.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-