«Україна: 30 відтінків Незалежності». 24 серпня телеканал Апостроф TV проведе наживо унікальний телемарафон

«Україна: 30 відтінків Незалежності». 24 серпня телеканал Апостроф TV проведе наживо унікальний телемарафон

Укрінформ

Прямий ефір розпочнеться з 9 ранку. Протягом наступних 12 годин команда каналу разом з визначними громадськими діячами, політиками, зірками шоу-бізнесу, відомими спортсменами згадає перемоги, проаналізує поразки і покаже – який шлях пройшла країна протягом 30 років.  Адже, за словами засновника Апостроф TV, дипломата Василя Філіпчука, «Тридцятиріччя Незалежності – час не для фанфар, а для серйозного суспільного діалогу про те, чому все трапилось саме так. Лише на основі чесної відповіді на це питання ми зможемо відповісти на інше: що нам робити далі».

30 років – 30 відтінків нашої незалежності, якими їх пам’ятають учасники подій, як ми будемо розповідати про них нащадкам і якими нас сьогодні бачить світ – від «кравчучки» до перших комерційних польотів у космос, від малинових піджаків та золотих ланцюгів – до літака «Мрія».

З 9 ранку і протягом всього дня у прямому ефірі: 

  • Власний музей артефактів незалежності каналу Апостроф TV

  • Вітання від зірок, спортсменів, державних діячів 

  • Трансляції головних заходів  

  • Включення з різних областей України    

  • Жива музика у студії 

  • Знакові кадри подій, які визначили історію країни

  • Погляд у майбутнє України разом з гостями каналу   

Довідка: Телеканал «Апостроф TV» доступний до перегляду 24 години на добу в провідних кабельних мережах, через провайдерів постачання ТБ-контенту у мережі Інтернет, за допомогою супутникового телебачення, на власному YouTube-каналі і за допомогою Т2 у Києві та Київській області. Засновник та головний натхненник створення Апостроф TV - дипломат Василь Філіпчук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-