УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Укрінформ
Про створення музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука

З метою збереження та популяризації національних культурних надбань, зокрема серед молоді, сприяння розвитку музейної справи в Україні, а також створення сучасного креативного простору для забезпечення культурних та духовних потреб громадян постановляю:

1. Підтримати ініціативу представників творчої спільноти щодо створення у місті Києві музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука.

2. Кабінету Міністрів України:

1) забезпечити із залученням представників творчої спільноти розробку у місячний строк концепції музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука та плану заходів зі створення зазначеного центру;

2) забезпечити проведення промо-кампанії про створення музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука;

3) передбачити під час підготовки законопроекту про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" та проекту закону про Державний бюджет України на 2022 рік кошти на реконструкцію (ремонт) будівель, розташованих за адресою: м.Київ, вул.Володимира Винниченка, 10, для створення музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука;

4) опрацювати питання залучення в установленому порядку до створення музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука коштів з інших джерел фінансування, у тому числі коштів благодійників.

3. Державному управлінню справами забезпечити з урахуванням концепції музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука проведення відповідних робіт з реконструкції (ремонту) будівель, зазначених у пункті 3 статті 2 цього Указу, та опрацювати в установленому порядку питання щодо їх передачі до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України.

4. Київській міській державній адміністрації сприяти у межах компетенції у вирішенні питань створення музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука.

Президент України                                                                              В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

          м. Київ 

11 червня 2021 року

      № 232/2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-