ЗАКОН УКРАЇНИ

ЗАКОН УКРАЇНИ

Укрінформ
Про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України"

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 2 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 48, ст. 407; 2002 р., № 29, ст. 193; 2014 р., № 12, ст. 179) доповнити частиною третьою такого змісту:

"Порядок передачі дрібнокаліберних патронів калібру 5,6 міліметра, придатних для використання і зберігання, державним і комунальним закладам фізичної культури і спорту, що мають право відповідно до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" використовувати спортивну вогнепальну (крім бойової) зброю, визначається Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через один місяць з дня його опублікування, крім пункту 3 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.

2. Розділ VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Національну гвардію України" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., № 17, ст. 594; 2016 р., № 3, ст. 35; 2018 р., № 46, ст. 371) доповнити пунктом 3-6 такого змісту:

"3-6. Установити, що порядок передачі дрібнокаліберних патронів калібру 5,6 міліметра, придатних для використання і зберігання, державним і комунальним закладам фізичної культури і спорту, що мають право відповідно до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" використовувати спортивну вогнепальну (крім бойової) зброю, визначається Кабінетом Міністрів України".

3. Кабінету Міністрів України забезпечити введення в дію нормативно-правових актів, що випливають з цього Закону, одночасно із набранням чинності цим Законом.

Президент України                                                                             В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

м. Київ

2 червня 2021 року

№ 1518-IX

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-