Проєкти регіонального розвитку: готуємося до конкурсу!

Проєкти регіонального розвитку: готуємося до конкурсу!

Укрінформ

Наприкінці березня програма «U-LEAD з Європою» організує чотири онлайн-зустрічі для підготовки проєктів місцевого розвитку регіонального значення.  Ці зустрічі допоможуть зацікавленим територіальним громадам підготуватися до майбутнього конкурсу з відбору регіональних розвиткових проєктів.

Під час онлайн-семінарів учасників ознайомлять з завданнями Програми «U-LEAD з Європою», які допоможуть територіальним громадам у підготовці та найбільш ефективному доступі до джерел фінансування проєктів місцевого розвитку. Учасники матимуть можливість поставити запитання та надати пропозиції, що відображають ситуацію у їх власних громадах.

Онлайн семінари відбудуться:

  • 29 березня 2021  - Дніпропетровська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Херсонська та Запорізька області.
  • 30 березня 2021  - Харківська, Черкаська, Полтавська, Сумська, Луганська та Донецька області.
  • 31 березня 2021 - Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Рівненська та Івано-Франківська області.
  • 1 квітня 2021 - Київська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька, Чернігівська  та Чернівецька області.

Конкурс проєктів місцевого розвитку регіонального значення буде оголошено на початку квітня 2021. До участі у конкурсі будуть запрошені територіальні громади, які зможуть створити партнерські стосунки з іншими ТГ, та які мають спроможність та бачать можливості для прискорення економічного зростання і для поліпшення якості життя населення на рівні регіонів. U-LEAD допоможе здобути фінансування для найкращих проєктів.

Для участі у заході у своєму регіоні необхідно надіслати лист у довільній формі на адресу projects@u-lead.org.ua не пізніше 18-00 години 26 березня 2021. Будь ласка, вкажіть у листі назву громади, область, ім’я голови та свою електронну адресу. У темі повідомлення просимо зазначити назву заходу «Пілотна зустріч для підготовки проєктів місцевого розвитку регіонального значення» та дату семінару.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-