ЗАКОН УКРАЇНИ

ЗАКОН УКРАЇНИ

Укрінформ
Про внесення змін до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення додержання гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ 

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 24, ст. 170) такі зміни:

1. Частину четверту доповнити абзацом другим такого змісту:

"Визначення місцезнаходження комунального підприємства, установи, організації, що перебуває в управлінні відповідної районної, обласної ради, яке зазначається в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань при державній реєстрації зазначеного комунального підприємства, установи, організації як юридичної особи або державній реєстрації змін до відомостей про таку юридичну особу, здійснюється відповідно до статті 93 Цивільного кодексу України".

2. Частину сьому викласти в такій редакції:

"7. Майнові операції, які здійснюються органами місцевого самоврядування з об’єктами права комунальної власності, не повинні ослаблювати економічних основ місцевого самоврядування, скорочувати обсяги доходів місцевих бюджетів, зменшувати обсяг та погіршувати умови надання послуг населенню".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Районним та обласним радам протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:

1) привести свої рішення щодо визначення місцезнаходження комунальних підприємств, установ, організацій, що перебувають у їх управлінні, у відповідність із цим Законом;

2) забезпечити подачу на розгляд суб’єктів державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань документів, необхідних для проведення державної реєстрації змін до відомостей в частині місцезнаходження про зазначені у підпункті 1 цього пункту комунальні підприємства, установи та організації як юридичні особи.

Президент України                                                                 В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

м. Київ

2 грудня 2020 року

№ 1025-IX

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-