ЗАКОН УКРАЇНИ

ЗАКОН УКРАЇНИ

Укрінформ
Про внесення змін до деяких законів України щодо передачі корпоративних прав в управління 

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести зміни до таких законів України:

1) абзац п’ятий частини п’ятої статті 17 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 31, ст. 268; 2013 р., № 26, ст. 264; 2018 р., № 6-7, ст. 38) доповнити другим реченням такого змісту: "Вказане обмеження щодо суми не поширюється на договори про управління цінними паперами, що укладаються на виконання вимог статті 36 Закону України "Про запобігання корупції";

2) у частині першій статті 36 Закону України "Про запобігання корупції" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., № 49, ст. 2056):

після абзацу першого доповнити новим абзацом такого змісту:

"Якщо на момент закінчення вказаного тридцятиденного строку в системі депозитарного обліку встановлено обмеження на здійснення операцій з акціями на підставі відповідного рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку, особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані передати такі належні їм акції в управління іншій особі протягом 30 днів з дати відновлення внесення змін до системи депозитарного обліку щодо відповідних акцій".

У зв’язку з цим абзац другий вважати абзацом третім;

в абзаці третьому слова "У такому випадку" замінити словами "У вказаних вище випадках".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України                                                                             В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

м. Київ

2 вересня 2020 року

№ 852-IX

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-