УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Укрінформ
Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів

Відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2019 року № 844 "Про стипендії Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів" п о с т а н о в л я ю:

1. Призначити стипендії Президента України видатним спортсменам України з олімпійських видів спорту та їх тренерам:

1) за перше місце на чемпіонатах світу:

БЕЛЕНЮКУ Жану Венсановичу – чемпіону світу 2019 року з боротьби греко-римської, у розмірі 13 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БІЛОДІД Дар'ї Геннадіївні – чемпіонці світу 2019 року з дзюдо, у розмірі 13 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ХАРЛАН Ользі Геннадіївні – чемпіонці світу 2019 року з фехтування, у розмірі 13 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КИСЕЛИЦІ Віталію Олександровичу – тренеру чемпіона світу 2019 року з боротьби греко-римської Беленюка Ж.В., у розмірі 6,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

КУЗНЄЦОВІЙ Світлані Олегівні – тренеру чемпіонки світу 2019 року з дзюдо Білодід Д.Г., у розмірі 6,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

МАРЧЕНКУ Юрію Володимировичу – тренеру чемпіонки світу 2019 року з фехтування Харлан О.Г., у розмірі 6,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

2) за друге місце на чемпіонатах світу:

АБРАМЕНКУ Олександру Володимировичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року з фристайлу, у розмірі 12 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БЕХ-РОМАНЧУК Марині Олександрівні – срібній призерці чемпіонату світу 2019 року з легкої атлетики, у розмірі 12 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ГЕРЕЮ Анатолію Анатолійовичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року з фехтування, у розмірі 12 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

МАГУЧІХ Ярославі Олексіївні – срібній призерці чемпіонату світу 2019 року з легкої атлетики, у розмірі 12 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

НІКІШИНУ Богдану Сергійовичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року з фехтування, у розмірі 12 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

РЕЙЗЛІНУ Ігорю Дмитровичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року з фехтування, у розмірі 12 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

РОМАНЧУКУ Михайлу Михайловичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року з плавання, у розмірі 12 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

СВІЧКАРЮ Роману Юрійовичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року з фехтування, у розмірі 12 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

АБЛАЄВУ Енверу Назімовичу – тренеру срібного призера чемпіонату світу 2019 року з фристайлу Абраменка О.В., у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ГЕРЕЮ Анатолію Васильовичу – тренеру срібного призера чемпіонату світу 2019 року з фехтування Герея А.А., у розмірі 4,8 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

КРУШИНСЬКОМУ Вадиму Вікторовичу – тренеру срібної призерки чемпіонату світу 2019 року з легкої атлетики Бех-Романчук М.О., у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

МАРКІНІЙ Ользі Олександрівні – тренеру срібного призера чемпіонату світу 2019 року з фехтування Нікішина Б.С., у розмірі 4,8 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

НАГОРНОМУ Петру Борисовичу – тренеру срібного призера чемпіонату світу 2019 року з плавання Романчука М.М., у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ОДОКІЄНКО Ірині Іванівні – тренеру срібного призера чемпіонату світу 2019 року з фехтування Свічкаря Р.Ю., у розмірі 4,8 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

РЕЙЗЛІНУ Дмитру Ігоровичу – тренеру срібного призера чемпіонату світу 2019 року з фехтування Рейзліна І.Д., у розмірі 4,8 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

СТАНКЕВИЧУ Володимиру Васильовичу – тренеру срібного призера чемпіонату світу 2019 року з фехтування Свічкаря Р.Ю., старшому тренеру штатної команди національної збірної команди України з фехтування Герея А.А., Нікішина Б.С., Рейзліна І.Д. та Свічкаря Р.Ю., у розмірі 4,8 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

СТЕПАНОВІЙ Тетяні Володимирівні – тренеру срібної призерки чемпіонату світу 2019 року з легкої атлетики Магучіх Я.О., у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб;

З) за третє місце на чемпіонатах світу:

АЛЕКСІЇВІЙ Владиславі Антонівні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року з плавання синхронного, у розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

АЛЕКСІЇВІЙ Марині Антонівні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року з плавання синхронного, у розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ВЕРНЯЄВУ Олегу Юрійовичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року з гімнастики спортивної, у розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КРИВИЦЬКІЙ Олені Сергіївні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року з фехтування, у розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

НАРЄЖНІЙ Яні Віталіївні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року з плавання синхронного, у розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

РАДІВІЛОВУ Ігорю Віталійовичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року з гімнастики спортивної, у розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

РЕЗНІК Катерині Олександрівні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року з плавання синхронного, у розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

САВЧУК Анастасії Геннадіївні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року з плавання синхронного, у розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ФЄДІНІЙ Марті Вадимівні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року з плавання синхронного, у розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ХОЦЯНІВСЬКОМУ Олександру Йосиповичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року з боротьби вільної, у розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ШИНКАРЕНКО Аліні Віталіївні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року з плавання синхронного, у розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЯХНО Єлизаветі Сергіївні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року з плавання синхронного, у розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

 ДАНЬКУ Григорію Володимировичу – тренеру бронзового призера чемпіонату світу 2019 року з боротьби вільної Хоцянівського О.Й., головному тренеру штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної, у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ЗАЙЦЕВІЙ Олесі Володимирівні – тренеру бронзової призерки чемпіонату світу 2019 року з плавання синхронного Алексіївої В.А., старшому тренеру штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного, у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ЛАВРУХІНУ Вячеславу Вячеславовичу - тренеру бронзового призера чемпіонату світу 2019 року з гімнастики спортивної Радівілова І.В., у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

МАРКО Олені Олександрівні – тренеру бронзової призерки чемпіонату світу 2019 року з фехтування Кривицької О.С., у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

МЕЖЕНІНІЙ Валерії Олександрівні - тренеру бронзової призерки чемпіонату світу 2019 року з плавання синхронного Резнік К.О., у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

САІДОВІЙ Світлані Бурханівні – тренеру бронзових призерок чемпіонату світу 2019 року з плавання синхронного Савчук А.Г. та Яхно Є.С., головному тренеру штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного, у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

САРТИНСЬКОМУ Геннадію Людвиговичу – тренеру бронзового призера чемпіонату світу 2019 року з гімнастики спортивної Верняєва О.Ю., у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

УТКІНУ Володимиру Ігоровичу – тренеру бронзової призерки чемпіонату світу 2019 року з плавання синхронного Алексіївої М.А., у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

4) за перше місце на чемпіонатах Європи:

ЗАНТАРАЇ Георгію Малхазовичу - чемпіону Європи 2019 року з дзюдо, у розмірі 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КОСТЕВИЧ Олені Дмитрівні – чемпіонці Європи 2019 року зі стрільби кульової, у розмірі 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЛИСКУН Софії Валеріївні – чемпіонці Європи 2019 року зі стрибків у воду, у розмірі 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ПОТАПОВІЙ Ніці Андріївні – чемпіонці Європи 2019 року зі скелелазіння, у розмірі 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

СЕРЕДІ Олексію Вікторовичу – чемпіону Європи 2019 року зі стрибків у воду, у розмірі 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ХИЖНЯКУ Олександру Олександровичу – чемпіону Європи 2019 року з боксу, у розмірі 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЧЕРКАСОВІЙ Аллі Костянтинівні – чемпіонці Європи 2019 року з боротьби вільної, у розмірі 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДУБРОВІ Віталію Вікторовичу – тренеру чемпіона Європи 2019 року з дзюдо Зантараї Г.М., у розмірі 4,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

МАРДАШОВУ Антону Віталійовичу – тренеру чемпіонки Європи 2019 року зі скелелазіння Потапової Н.А., у розмірі 4,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

МЕЛЬНИКУ Олексію Олексійовичу – тренеру чемпіонки Європи 2019 року з боротьби вільної Черкасової А.К., у розмірі 4,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ПОГРЕБНІЙ Тетяні Вячеславівні – тренеру чемпіона Європи 2019 року зі стрибків у воду Середи О.В., у розмірі 4,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ХИЖНЯКУ Олександру Олександровичу – тренеру чемпіона Європи 2019 року з боксу Хижняка О.О., у розмірі 4,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ЦЕЛЮТІНУ Іллі Євгеновичу – тренеру чемпіонки Європи 2019 року зі стрибків у воду Лискун С.В., старшому тренеру штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду, у розмірі 4,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ЧЕРЕДІНОВІЙ Світлані Віталіївні – тренеру чемпіонки Європи 2019 року зі стрільби кульової Костевич О.Д., у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЧЕРЕДІНОВУ Ігорю Борисовичу – тренеру чемпіонки Європи 2019 року зі стрільби кульової Костевич О.Д., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

5) за друге місце на чемпіонатах Європи:

БЕЛОМОІНІЙ Яні Борисівні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року з велосипедного спорту, у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БУЦЕНКУ Миколі Валерійовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року з боксу, у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ПАХНЮКУ Петру Володимировичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року з гімнастики спортивної, у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ПРОЦЕНКУ Андрію Олексійовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року з легкої атлетики у приміщенні, у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

САМОЙЛОВУ Федору Ігоровичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року зі скелелазіння, у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

СЕРБІНУ Олегу Максимовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року зі стрибків у воду, у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

СТАРІКОВІЙ Олені Вікторівні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року з велосипедного спорту, у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БОЛІБРУХУ Євгену Михайловичу – тренеру срібної призерки чемпіонату Європи 2019 року з велосипедного спорту Старікової О.В., у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ГАВРИЛЕНКУ Максиму Володимировичу – тренеру срібної призерки чемпіонату Європи 2019 року з велосипедного спорту Беломоіної Я.Б., у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДАНІЛЕНКУ Валерію Олексійовичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року з боксу Буценка М.В., у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЖУРАВЛЬОВІЙ Ірині Володимирівні – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року зі стрибків у воду Сербіна О.М., у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЗУЄВУ Геннадію Володимировичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року з легкої атлетики у приміщенні Проценка А.О., у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КОВАЛЬОВУ Віктору Сергійовичу – тренеру срібної призерки чемпіонату Європи 2019 року з велосипедного спорту Беломоіної Я.Б., у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЛОЇВСЬКОМУ Леоніду Миколайовичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року з боксу Буценка М.В., у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

6) за третє місце на чемпіонатах Європи:

БАРАБАНОВУ Євгенію Олеговичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року з боксу, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БОНДАРЮ Владиславу Олеговичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року з тхеквондо (ВТФ), у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ВЕРХОГЛЯД Дарині Сергіївні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року з веслування академічного, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ГОРУНІ Станіславу Миколайовичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року з карате, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДОВГОДЬКО Євгенії Сергіївні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року з веслування академічного, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КЕСАРЬ Вікторії Юріївні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року зі стрибків у воду, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КОБ Тетяні Володимирівні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року з боксу, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КОЖЕНКОВІЙ Анастасії Миколаївні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року з веслування академічного, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ПИСЬМЕНСЬКІЙ Анні Сергіївні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року зі стрибків у воду, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

РОМОЛДАНОВІЙ Ірині Олександрівні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року з тхеквондо (ВТФ), у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

САЛАДУСІ Ользі Валеріївні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року з легкої атлетики у приміщенні, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

СЕРЬОГІНІЙ Аніті Артурівні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року з карате, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БОЙКУ Анатолію Григоровичу – тренеру бронзової призерки чемпіонату Європи 2019 року з легкої атлетики у приміщенні Саладухи О.В., у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ДОВГОДЬКУ Віктору Івановичу – тренеру бронзової призерки чемпіонату Європи 2019 року з веслування академічного Довгодько Є.С., у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ЖУРАВЛЬОВІЙ Ірині Дмитрівні – тренеру бронзової призерки чемпіонату Європи 2019 року зі стрибків у воду Кесарь В.Ю., у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

КИРИЧЕНКУ Олексію Анатолійовичу – тренеру бронзової призерки чемпіонату Європи 2019 року з веслування академічного Коженкової А.М., головному тренеру штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного, у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

НАМУ Олегу Вячеславовичу – тренеру бронзового призера чемпіонату Європи 2019 року з тхеквондо (ВТФ) Бондаря В.О., у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

НІКУЛІНУ Антону Володимировичу – тренеру бронзового призера чемпіонату Європи 2019 року з карате Горуни С.М., у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ОПАЛЬНИКУ Володимиру Григоровичу – тренеру бронзової призерки чемпіонату Європи 2019 року з веслування академічного Верхогляд Д.С., у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

РОГАТІНУ Віктору Вікторовичу – тренеру бронзової призерки чемпіонату Європи 2019 року з боксу Коб Т.В., у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

СОРОЦІ Ганні Анатоліївні – тренеру бронзової призерки чемпіонату Європи 2019 року з тхеквондо (ВТФ) Ромолданової І.О., у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ТКАЧЕНКУ Юрію Івановичу – тренеру бронзового призера чемпіонату Європи 2019 року з боксу Барабанова Є.О., у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ТОКМАЧОВІЙ Тамарі Володимирівні – тренеру бронзової призерки чемпіонату Європи 2019 року зі стрибків у воду Письменської А.С., головному тренеру штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду, у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ТОНКОШКУРУ Олександру Олександровичу – тренеру бронзової призерки чемпіонату Європи 2019 року з карате Серьогіної А.А., у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

2. Призначити стипендії Президента України молодим спортсменам України з олімпійських видів спорту та їх тренерам:

1) за перше місце на чемпіонатах світу серед молоді (або у найближчій до дорослих віковій групі):

БЕХ Катерині Борисівні – чемпіонці світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з біатлону, у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БУХОВУ Владиславу Сергійовичу – чемпіону світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з плавання, у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

НОВІКОВУ Семену Сергійовичу – чемпіону світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби греко-римської, у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

СНІГУР Дар'ї Сергіївні – чемпіонці світу у найближчій до дорослих віковій групі з тенісу, у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЧЕПУРНОМУ Назару Вячеславовичу – чемпіону світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з гімнастики спортивної, у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

НАДЮК Ірині Володимирівні – тренеру чемпіона світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з гімнастики спортивної Чепурного Н.В., у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ТІМЧЕНКУ Юрію Леонідовичу – тренеру чемпіона світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби греко-римської Новікова С.С., у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ХЛОПЦОВУ Андрію Вячеславовичу – тренеру чемпіона світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з плавання Бухова В.С., у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб;

2) за друге місце на чемпіонатах світу серед молоді (або у найближчій до дорослих віковій групі):

АКОБІЇ Аліні Давидівні – срібній призерці чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БАЛАБАНУ Євгену Станіславовичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року серед молоді з баскетболу З х З, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КОВТУНУ Іллі Юрійовичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з гімнастики спортивної, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КОСТЮКУ Володимиру Андрійовичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з гімнастики спортивної, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

МУСІЄНКУ Антону Володимировичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року серед молоді з баскетболу З х З, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

РУСЛОВУ Нікіті Юрійовичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року серед молоді з баскетболу З х З, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

СЕМИКІНУ Івану Олексійовичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ТКАЧЕНКУ Івану Романовичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року серед молоді з баскетболу З х З, у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

АРАБАДЖИ Тимуру Дмитровичу – тренеру команди срібних призерів чемпіонату світу 2019 року серед молоді з баскетболу З х З Балабана Є.С., Мусієнка А.В., Руслова Н.Ю. та Ткаченка І.Р., у розмірі 3,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

КУТАКОВУ Олександру Сергійовичу - тренеру срібної призерки чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Акобії А.Д., у розмірі 3,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ПОПОВУ Сергію Анатолійовичу – тренеру срібного призера чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з гімнастики спортивної Костюка В.А., у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

СЕМИКІНУ Олексію Івановичу – тренеру срібного призера чемпіонату світу 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное Семикіна І.О., у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

З) за третє місце на чемпіонатах світу серед молоді (або у найближчій до дорослих віковій групі):

НАГОРНОМУ Сергію Олеговичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

НИКИФОРУКУ Ігорю Івановичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ПОЛІТАЄВУ Артуру Денисовичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби греко-римської, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ПРОКОПЕВНЮК Ілоні Миколаївні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

СТАСЮКУ Данилу Олександровичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ШКАРНЕЗІ Андрію Віталійовичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ШОСТАК Діані Маркіянівні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року серед молоді з карате, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КУРИЛЮКУ Івану Васильовичу – тренеру бронзового призера чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Никифорука І.І., у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ЛОЗНОМУ Олександру Васильовичу – тренеру бронзової призерки чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Прокопевнюк І.М., у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

МАКСИМЧУКУ Олександру Андрійовичу – тренеру бронзового призера чемпіонату світу 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное Шкарнеги А.В., у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ПАСЕНКУ Дмитру Васильовичу – тренеру бронзового призера чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Стасюка Д.О., у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ПІКАЛОВУ Дмитру Валентиновичу – тренеру бронзового призера чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби греко-римської Політаєва А.Д., у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ПОЦЮРКУ Михайлу Степановичу – тренеру бронзового призера чемпіонату світу 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное Нагорного С.О., у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

РУЧЦІ Євгену Володимировичу – тренеру бронзової призерки чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Прокопевнюк І.М., у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ФЕДОРИШИНУ Василю Петровичу – тренеру бронзового призера чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Никифорука І.І., у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

4) за перше місце на чемпіонатах Європи серед молоді (або у найближчій до дорослих віковій групі):

ДЕСІ Ірині Михайлівні – чемпіонці Європи 2019 року серед молоді з важкої атлетики, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЗАХАРЄЄВУ Юрію Валентиновичу – чемпіону Європи 2019 року серед молоді з боксу, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЛЕВЧЕНКО Юлії Андріївні – чемпіонці Європи 2019 року серед молоді з легкої атлетики, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЛУЗАН Людмилі Володимирівні – чемпіонці Європи 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ТРОЯНОВСЬКОМУ Ігорю Олексійовичу – чемпіону Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з плавання, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЧЕТВЕРІКОВІЙ Анастасії Андріївні – чемпіонці Європи 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЯЦЕНКУ Андрію Сергійовичу – чемпіону Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної, у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БАТОМУНКОЄВУ Сергію Агвановичу – тренеру чемпіонки Європи 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное Лузан Л.В., у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ГУРАЛЬСЬКОМУ Анатолію Анатолійовичу – тренеру чемпіона Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Яценка А.С., у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЗАХАРУКУ Олександру Валерійовичу – тренеру чемпіона Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Яценка А.С., у розмірі 1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

КАРТАШОВУ Костянтину Миколайовичу – тренеру чемпіона Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з плавання Трояновського І.О., у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

КУРБАНОВІЙ Олександрі Агакерімовні – тренеру чемпіона Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з плавання Трояновського І.О., у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

МАЦАПУРІ Миколі Івановичу – тренеру чемпіонки Європи 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное Лузан Л.В., у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

НІКОЛАЄВУ Василю Васильовичу – тренеру чемпіонки Європи 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное Четверікової А.А., у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ПУСТОВОЙТ Ірині Григорівні – тренеру чемпіонки Європи серед молоді з легкої атлетики Левченко Ю.А., у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ШИЛОВУ Євгену Івановичу – тренеру чемпіонки Європи 2019 року серед молоді з важкої атлетики Дехи І.М., у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЮРЕСКУЛУ Ігорю Олександровичу – тренеру чемпіона Європи 2019 року серед молоді з боксу Захарєєва Ю.В., у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб;

5) за друге місце на чемпіонатах Європи серед молоді (або у найближчій до дорослих віковій групі):

АЛЕКСАНДРОВУ Євгену Олександровичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БЕРЕЗІ Христині Юріївні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БРОВКО Інні Валеріївні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з фехтування, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ВАРФОЛОМЕЄВІЙ Дар'ї Сергіївні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з фехтування, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ВАСЬКІВ Вероніці Михайлівні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ГИСАРУ Владиславу Вячеславовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ГОЗІ Володимиру Олеговичу –  срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з важкої атлетики, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДЕРКАЧ Анні Геннадіївні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з фехтування, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДОЩЕНКУ Павлу Вадимовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЄГОРОВУ Даниїлу Олександровичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ІДЗІНСЬКОМУ Юрію Юрійовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КИРИЛОВСЬКОМУ Роману Андрійовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЛОМАЧИНСЬКІЙ Ангеліні Василівні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з важкої атлетики, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

НАГРЕБЕЛЬНОМУ Олександру Геннадійовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

НАЙДІ Валентину Володимировичу –  срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з карате, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

СИДОРУКУ Олександру Сергійовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ТОЛМАЧОВУ Богдану Володимировичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з боксу, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ХАРЬКОВІЙ Владі Вікторівні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з фехтування, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ШКЛЯРУКУ Денису Олеговичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БЕССОНОВІЙ Раїсі Василівні – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Нагребельного О.Г., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

БУРАВКОВІЙ Валентині Іванівні – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Сидорука О.С., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ГЕНТОШУ Андрію Володимировичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з важкої атлетики Гози В.О., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ГЛІБЕНКУ Віктору Володимировичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Ідзінського Ю.Ю., у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ДАНИЛЬЧЕНКУ Сергію Петровичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з боксу Толмачова Б.В., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

КІРІЛОВУ Юрію Олексійовичу – тренеру срібної призерки чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Берези Х.Ю., у розмірі 1,25 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ЛІСОВУ Максиму Веніаміновичу – тренеру срібної призерки чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з фехтування Деркач А.Г., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ПЕТРУСУ Дмитру Георгійовичу – тренеру срібної призерки чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з фехтування Харькової В.В., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ПОДОЛЬСЬКОМУ Михайлу Олександровичу – тренеру срібної призерки чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з фехтування Варфоломеєвої Д.С., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ПОЛЯКОВУ Олегу Степановичу – тренеру срібної призерки чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з важкої атлетики Ломачинської А.В., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ПРИТУЛІ Максиму Вячеславовичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Кириловського Р.А., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ПРИТУЛІ Катерині Віталіївні – тренеру срібної призерки чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Васьків В.М., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ПРОЦІВУ Роману Євгеновичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Ідзінського Ю.Ю., у розмірі 1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

РАЄВСЬКІЙ Вікторії Валентинівні – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Єгорова Д.О., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

РАЄВСЬКОМУ Віталію Євгеновичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Дощенка П.В., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

РОМАШКО Нелі Анатоліївні – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Гисара В.В., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

СІРАКОВСЬКОМУ Миколі Віталійовичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з карате Найди В.В., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

СКОБЕЛЬСЬКОМУ Оресту Зіновійовичу – тренеру срібної призерки чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Берези Х.Ю., у розмірі 1,25 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

СТЕФАШИНУ Вячеславу Вікторовичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Шклярука Д.О., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ЦОЦКУ Анатолію Петровичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Александрова Є.О., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ЯЦИКУ Ернесту Олександровичу – тренеру срібної призерки чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з фехтування Бровко І.В., старшому тренеру штатної команди національної збірної команди України з фехтування, у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

6) за третє місце на чемпіонатах Європи серед молоді (або у найближчій до дорослих віковій групі):

АБРАМОВІЙ Аміні Русланівні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з боксу, у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ГАВРИЛЮКУ Михайлу Богдановичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з легкої атлетики, у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДАНИЛЕНКУ Дмитру Ігоровичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное, у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДРАЧУ Максиму Вікторовичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з боксу, у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КОВТУНУ Ігорю Сергійовичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з боксу, у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КОЗЛЮКУ Владлену Сергійовичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби греко-римської, у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

РУДНИЦЬКІЙ Аліні Віталіївні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної, у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БОГАТИРЕНКУ Володимиру Володимировичу – тренеру бронзової призерки чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з боксу Абрамової А.Р., у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ВАКАЛЮКУ Роману Валерійовичу – тренеру бронзового призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з боксу Ковтуна І.С., у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДЖАПАРІДЗЕ Гіві Джемаловичу – тренеру бронзової призерки чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Рудницької А.В., у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДЖИЗІ Володимиру Васильовичу – тренеру бронзового призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное Даниленка Д.І., у розмірі 1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

МАЛАНЮКУ Ярославу Дмитровичу – тренеру бронзового призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з легкої атлетики Гаврилюка М.Б., у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

МОІСЕЄВУ Ігорю Вікторовичу –  тренеру бронзового призера чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби греко-римської Козлюка В.С., у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

СЕРГУН Світлані Михайлівні – тренеру бронзового призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное Даниленка Д.І., у розмірі 1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

ЧУМАКОВУ Андрію Анатолійовичу – тренеру бронзового призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з боксу Драча М.В., у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

З. Призначити стипендії Президента України перспективним спортсменам України з олімпійських видів спорту за перше - третє місце на чемпіонатах світу або Європи серед юніорів (юніорок):

БАЗИЛЮК Оксані Олегівні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року серед юніорок з карате, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БОЖУКУ Андрію Олеговичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з важкої атлетики, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БОРСУКУ Павлу Євгенійовичу – чемпіону Європи 2019 року серед юніорів з веслування на байдарках і каное, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

БРИГАДЕНКУ В'ячеславу Олександровичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з боксу, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ВАСЕЦЬКОМУ Дмитру Віталійовичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року серед юніорів з боротьби греко-римської, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ВЕГЕРІ Євгену Сергійовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з дзюдо, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ВИННИК Марії Дмитрівні – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року серед юніорок з боротьби вільної, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ВЛАСЕНКО Анастасії Романівні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорок з важкої атлетики, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ВОВЧАК Романі Ігорівні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорок з боротьби вільної, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ГАНЗЕНКУ Олегу Олеговичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з важкої атлетики, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ГОНЧАРЕНКО Юлії Олексіївні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з боксу, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ГОРБАТЕНКУ Микиті Геннадійовичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з боксу, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ГОРЗОВУ Володимиру Володимировичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з боксу, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ГРИШАКОВІЙ Ельвірі Андріївні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорок з веслування на байдарках і каное, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО Олесі Глібівні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорок з плавання синхронного, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДОРОЩУКУ Олегу Євгеновичу – серед юніорів з легкої атлетики, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДРИЖАКУ Данилу Віталійовичу – срібному призеру чемпіонату Європи чемпіону Європи 2019 року серед юніорів з боксу, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ДЯЧЕНКО Іванні Володимирівні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з веслування на байдарках і каное, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЖОВТЮКУ Антону Леонідовичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року серед юніорів з веслування на байдарках і каное, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЗАПЛІТНОМУ Андрію Ярославовичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з карате, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЗАРУБІНУ Олександру Володимировичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року серед юніорів з веслування на байдарках і каное, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЗЕЛЕНИХ Катерині Дмитрівні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорок з боротьби вільної, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЗУБУ Юрію Сергійовичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року серед юніорів з веслування на байдарках і каное, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ІВАНЕНКО Валерії Олександрівні – чемпіонці Європи 2019 року серед юніорок з легкої атлетики, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КАРАЧЕНКУ Деміду Андрійовичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з боротьби вільної, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КВАРЦЯНІ Анжелі Святославівні –  бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорок з боксу, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КЕРИМОВУ Камілю Елман-Огли – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з боротьби вільної, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КОНОВАЛЕНКУ Артему Олександровичу – чемпіону Європи 2019 року серед юніорів з легкої атлетики, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КОНОТОП Камілі Сергіївні – чемпіонці Європи 2019 року серед юніорок з важкої атлетики, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КОХАНУ Михайлу Сергійовичу – чемпіону Європи 2019 року серед юніорів з легкої атлетики, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

КРАВЧЕНКУ Іллі Володимировичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з легкої атлетики, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЛИХМАН Євгенії Вікторівні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорок з плавання синхронного, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЛІТВІНОВУ Роману Васильовичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з боксу, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

МАЛЯВЦІ Христині Сергіївні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорок з боротьби вільної, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

МОЛОДАНУ Дмитру Миколайовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з боксу, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ОВЧИННІКОВІЙ Ангеліні Олександрівні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорок з плавання синхронного, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ПЕТРОВУ Олегу Олеговичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року серед юніорів з веслування на байдарках і каное, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ПОНОМАРЮ Андрію В'ячеславовичу – чемпіону Європи 2019 року серед юніорів з велосипедного спорту, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

РАЖБІ Матвію Владленовичу – чемпіону Європи 2019 року серед юніорів з боксу, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

СОЛОВ'Ю Ігорю Євгеновичу – чемпіону Європи 2019 року серед юніорів зі стрільби кульової, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

СТАВИНОЗІ Дар'ї Сергіївні – чемпіонці Європи 2019 року серед юніорок з веслування академічного, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ТАРАНУ Кирилу Віталійовичу – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з боксу, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ТИМОЩУК Марії Сергіївні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорок з важкої атлетики, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ФЕДОСЕНКУ Єгору Андрійовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед юніорів з боксу, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ХОБТАР Софії Олександрівні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед юніорок з тхеквондо (ВТФ), у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

ЧУЧМАРЬОВІЙ Яні Олександрівні – чемпіонці Європи 2019 року серед юніорок зі стрільби кульової, у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

4. Із набранням чинності цим Указом особам, зазначеним у статті 1 цього Указу, яким вже призначена Президентом України стипендія для видатних спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту на певний строк, у подальшому виплачується стипендія, передбачена цим Указом.

Президент України                                        В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

          м. Київ 

13 квітня 2020 року

      №138/2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-