Компанія  «Інтергал-Буд» – лауреат загальнонаціональної програми

Компанія «Інтергал-Буд» – лауреат загальнонаціональної програми "Людина року 2019"

PR
Укрінформ

ЛАУРЕАТ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ 

«ЛЮДИНА РОКУ-2019»

в номінації «Лідер будівельної галузі року»

Компанія «ІНТЕРГАЛ-БУД»

Комерційний директор – Анна ЛАЄВСЬКА

     Існуючі на даний час корпоративні нагороди: премія IBUILD «девелопер року» 2019; премія European Property Awards 2019 – Девелопер року; №1 у рейтингу забудовників «Мінфін» за кількістю введеного в експлуатацію житла за 2 півріччя 2018 року; перемога у бізнес-конкурсі "Бренд року" 2019.

     Найвагоміші події Вашої компанії в 2019 році: №1 у рейтингу забудовників «Мінфін» за кількістю введеного в експлуатацію житла.

     Історія створення вашого ЖК? «Інтергал-Буд» – найнадійніша будівельна компанія, яка працює для людей вже 16 років. Пройшовши стрімкий шлях розвитку з 2003 року, ми досягли значних результатів в сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості в Україні.

     Що дозволило вашому ЖК вийти в лідери на ринку новобудов? В чому його унікальність? Фішка «Інтергал-Буд» якраз - в різноманітності пропозицій. Кожен з наших житлових комплексів має свої унікальні переваги, і наші покупці мають можливість вибирати житло «під себе». Наприклад, на території ЖК «Сирецькі сади» ми висадимо власний фруктовий сад, а біля кожного будинку буде свій дитячий майданчик. «Нивки-Парк» підійде активним людям з високим темпом життя. Комплекс розташований біля метро, відпочити ж від суєти можна в парку, розташованому поруч. Наша особлива історія - преміальний комплекс Intergal City. Обтічні форми, унікальні дизайнерські та архітектурні рішення - такого комплексу на ринку немає.

     Які передові технології застосовувалися при будівництві ЖК? Чи враховувався позитивний досвід інших країн? «Інтергал-Буд» як великий український забудовник, лідер ринку і неодноразовий переможець міжнародних премій є компанією, яка, беручи все краще, що роблять колеги на міжнародних ринках, сама диктує тренди і задає напрямки в Україні з урахуванням потреб і смаку українців.

    Яку інфраструктуру пропонує ЖК для своїх мешканців? Всі житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» побудовані в логіці «місто в місті». Ми забезпечуємо наших мешканців повний спектром всього, що потрібно для повноцінного життя і відпочинку в середині комплексу. Дитячі садки, початкові школи, великі супермаркети і невеличкі магазини, фітнес-центри и салони краси, аптеки, перукарні, поштомати, різноманітні дитячі і спортивні майданчики, ролердроми і скеледроми.

     Чому покупець обирає вас? «Інтергал-Буд» - компанія з ім'ям і репутацією найнадійнішого забудовника на ринку. Компанія, яка завжди виконує свої зобов'язання перед покупцями і має 100% статистику добудування своїх об'єктів. Як результат, за 16 років роботи в будинках «Інтергал-Буд» вже понад 17 000 сімей. До речі, історії деяких з них можна подивитися тут

     Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети. Завжди бути на крок попереду і кращою за себе вчорашню.

     Бути сьогодні успішним – це… вірити в те, що ти робиш, бути чесною з самою собою.

     Завдяки чому ваш бренд отримав цю нагороду (назвіть три основних пункти)? Особливість «Інтергал-Буд» - швидке будівництво з якісних матеріалів. Важлива опція, яку «Інтергал-Буд» запропонував першим ще кілька років тому - квартири з готовим ремонтом. Вигідність цього варіанту вже перевірена і доведена нашими покупцями - більше 50% всіх квартир купуються «під ключ». В такому випадку, покупець економить близько 40%, без урахування часу і нервів, які неминучі при ремонті, і які не повернеш.

     Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Забезпечити всіх українців якісним і комфортним житлом.

     Чи є в планах компанії інші проєкти в сфері житлового будівництва? «Інтергал-Буд» як лідер ринку постійно розвивається і ставить перед собою нові виклики. Наразі у наших планах зведення і розвиток одразу 4 нових проєктів.

Фото: «Інтергал-Буд» 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-