В Україні триває фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади»

В Україні триває фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади»

Укрінформ

До 11 червня триває прийом робіт на фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади», який присвячений питанням гендерної рівності у громадах.

Сьогодні, незважаючи на десятиліття активності та обіцянок, жінки залишаються в невигідному становищі практично в усіх сферах – від робочого місця та дому до найвищих ланок бізнесу та уряду. Більшість прибічників гендерної рівності вже усвідомлюють, що солідарність і розуміння міжсекторності є важливими для досягнення наших спільних цілей. Настав час нашому суспільству замислитися про досягнутий прогрес, закликати громади до рівності і відзначити досягнення звичайних українських жінок, які відіграли надзвичайну роль в історії своїх містечок і громад.

Хоробрі голоси жінок мають бути почуті і важливо їх висвітлювати. Протягом минулих десятиліть було багато дивовижних жінок, які присвятили своє життя підтримці певних питань. Їхня робота – чи то через протести, соціальну активність або онлайн-кампанії – зробила реальні зміни, гарантуючи, що вони залишають світ кращим, рівним місцем. Вони не тільки сприяли рівним правам жінок та соціальній свідомості, але й підтримували і покращували життя людей глобально.

           

Фотоконкурс розвертає фокус децентралізації на жіночі обличчя, руйнуючи стереотипи та висвітлюючи плідну працю жінок. Рівність можливостей допомагає жінкам та чоловікам в громаді вільно обирати, ким бути. 

Головне завдання фотоконкурсу – актуалізувати діалог про рівні права для чоловіків і жінок та гендерну рівність, зруйнувати стереотипи, які обмежують повноцінне використання потенціалу жінок і чоловіків. Це стосується як робочого і приватного життя, так і питання, чи користуються чоловіки і жінки однаковими можливостями для реалізації свого повного потенціалу і розподілу обов'язків. Конкурс має довести, що ефективним керівником може бути не тільки чоловік, але й жінка. Уже зараз країна може пишатися великими досягненнями жінок-науковців, медиків, керівників підприємств та інших. Маючи рівні права та можливості, вони зможуть реалізувати свій потужний потенціал у багатьох галузях, серед яких є підприємництво, освіта, соціальні проекти або політика. 

Всеукраїнський фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади» реалізується Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.  

Долучайтесь до фотоконкурсу, реєструйтесь на сайті http://hromady.photos/ і зобразіть історії сильних українських жінок, які не бояться робити свій голос гучнішим, які активні у житті власного міста, села чи селища, жінок, що надихають власним прикладом!

 Фото: hromady.photos

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-