«Селфтрейдинг ЦБТ»: дайте старт своєму стабільному бізнесу і забезпеченому майбутньому

«Селфтрейдинг ЦБТ»: дайте старт своєму стабільному бізнесу і забезпеченому майбутньому

Укрінформ

Вміння грамотно розпоряджатися своїми грошима і змушувати їх працювати на себе властиве далеко не кожному. Але навчитися цьому можна і потрібно — стверджують фахівці групи компаній «Центр Біржових Технологій». Пропонуючи своїм клієнтам бізнес-пакет «Селфтрейдинг ЦБТ», компанія відкриває їм нові можливості, які вже давно використовують жителі багатьох зарубіжних країн. Дізнатися секрети торгівлі на фінансових ринках, освоїти науку планування свого бюджету і створення накопичень, отримати готову бізнес-модель своєї справи, яка дозволить стати успішною і забезпеченою людиною — все це зможуть ті, хто вирішить відкрити для себе селфтрейдинг.

Бізнес без проблем — селфтрейдинг: відгуки тих, хто ризикнув

Завдяки інформаційним технологіям бізнес можна вести за допомогою інтернету. E-комерція — поширений зараз вид підприємницької діяльності, який багато в чому розв'язує руки підприємцю, але все ж має свої недоліки. Група компаній ЦБТ пропонує унікальний набір інструментів для запуску бізнесу на фінансових ринках — «Селфтрейдинг ЦБТ».

Від E-комерції селфтрейдинг (торгівля на фінансових ринках на власному рахунку) відрізняється відсутністю конкурентів, можливістю отримання прибутку з першого дня. Реклама, пошук клієнтів, постачальників, контакти з перевізниками і т.п. — ці всі турботи ви забудете, як страшний сон. Займатися селфтрейдингом ви можете там, де вам зручно і коли зручно. Для роботи необхідний тільки ПК або інший гаджет і доступ до інтернету. Люди, для яких важливо бути фінансово незалежними, вибирають «Селфтрейдинг ЦБТ», тому що він дає свободу у всіх сферах життя. У вас з'явиться час для відпочинку, подорожей, хобі, спорту та інших занять.

Багато клієнтів ЦБТ обрали для себе селфтрейдинг з тієї причини, що він доступний кожній людині, незалежно від віку, статі, освіти і роду занять. Доказ цьому — численні відгуки про селфтрейдинг. ЦБТ проводить навчання торгівлі на біржі за унікальною програмою, в якій 20% теорії підкріплюються 80% практики. Надалі фінансові консультанти забезпечують клієнтам своєчасну аналітику, а також сповіщають про передові технології бізнесу і нововведення.

Запуск вашого вільного бізнесу — «Селфтрейдинг ЦБТ»

Відкрийте для себе нові можливості, дозвольте собі стати багатою і успішною людиною, що володіє бізнесом, який не страждає від конкурентів, бюрократів і свавілля перевіряючих органів. Отримайте готову бізнес-модель і необхідні інструменти: перспективний бізнес-план на 1-3-5 років, покрокову інструкцію ведення бізнесу, відповідне програмне забезпечення і супровід досвідчених фінансових консультантів та експертів. Станьте володарем бізнес-пакету «Селфтрейдинг ЦБТ» і відчуйте всі переваги торгівлі на фінансових ринках.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-