Skyfitness - преміальний клуб з унікальними можливостями

Skyfitness - преміальний клуб з унікальними можливостями

Укрінформ

Всі, хто хоче подбати про своє здоров'я або красу, можуть піти у фітнес клуб Skyfitness. Тут запропоновані професійні тренажери, зручні умови для занять спортом, а також тренери, які в будь-який момент допоможуть своїм учням і підкажуть, як правильно виконувати ті чи інші вправи.

Адміністрація підготувала якість європейського рівня, а зручне розташування виключає проблеми з відвідуванням даного закладу. Спортивний клуб знаходиться на даху ТРЦ Гулівер в районі Печерська. Всього лише в 100 метрах від станції метро Палац Спорту. Відвідуйте клуб, удосконалюйтеся і покращуйте свою мускулатуру.

Ідеальні послуги від клубу Skyfitness

Детально про всі пропозиції можна прочитати на сайті клубу skyfitness.com.ua або отримати консультацію у адміністраторів. Спортивний центр включає спортзал, тренажерний зал та інші об'єкти для занять різними видами спорту. Тут можна знайти:

  • заняття з аеробіки;

  • секції з бойових мистецтв;

  • масажні кабінети;

  • сауну та басейн;

  • заняття з йоги;

  • численні танцювальні напрямки.

Ключовим є спортивний зал з тренажерами, де запропоновані сучасні, якісні, прості в освоєнні і безпечні спортивні снаряди. Початківці можуть скористатися послугами тренерів і дієтологів, щоб в комплексі вирішити всі свої проблеми і поліпшити стан організму. Іноді заздалегідь краще зайнятися фітнесом і тільки потім відправитися в тренажерний зал.

Фітнес центр є об'єктом преміум-класу. Тут створені умови для кожного, хто хоче поліпшити стан свого здоров'я, а також підтримати хорошу форму. Жінки, чоловіки, діти і навіть пенсіонери можуть стати постійними відвідувачами нашого клубу.

Чому всі вибирають Skyfitness?

Всі спортивні зали доповнені оригінальним і стильним оформленням. Обрана така колірна гамма, яка сприяє тренуваням і продуктивному розвитку. Доступне місце розташування дозволяє всім бажаючим піти у фітнес центр і кілька годин займатися спортом. Навіть в обідні перерви деякі можуть відвідати спортивний зал, що дуже зручно і комфортно.

У клубі застосовуються сучасні інструменти. Таке оснащення є гарантом комфортної роботи і безпеки в більшості випадків. Всі тренажери є сертифікованими і пройшли відповідні випробування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-