Секрети недорогої і якісної гідрофікаціі автомобілів в Києві та Україні

Секрети недорогої і якісної гідрофікаціі автомобілів в Києві та Україні

Укрінформ

Компанія «Гідромаркет» розкриває секрети якісного і недорогого  встановлення гідравлічної системи на будь-який транспортний засіб. У результаті автовласник отримає машину з розширеним функціоналом, яка буде затребуваною на ринку послуг і зможе приносити більший прибуток.

Секрет 1: правильний підбір системи. Цей етап передбачає визначення кола робіт, які буде виконувати машина (перевезення вантажів, рідин, прибирання вулиць, будівельні роботи, обрізка дерев та ін.) і характеру обладнання, яке застосовується (щітки, маніпулятор, кран, самоскид, гідравлічна стріла, цистерна, причіп). Відповідно до завдань обчислюють потрібні параметри гідравлічної системи — її тиск, потужність, вантажопідйомність, пропускну здатність, продуктивність, обсяг гідроциліндра, наявність реверсу т.ін. Потім визначають оптимальну комплектацію (які саме елементи будуть присутні в системі, тип гідромашин і управління ними) і схему гідрофікаціі (буває одно-, дво- і багатоконтурна). Щоб правильно скомпонувати гідравлічну систему і підігнати її під свої потреби варто звернутися за допомогою до експертів.

Секрет 2: купити якісне і недороге обладнання. У продажу можна знайти різні моделі гідроциліндрів, моторів, насосів, кожна з яких має свої переваги і сферу застосування. Вироби виготовляються вітчизняними та зарубіжними компаніями, тому навіть при аналогічних параметрах і конструкції вартість виробів може сильно відрізнятися. Буде різною також тривалість гарантійного та сервісного обслуговування, термін служби, частота ремонту. На даному етапі також варто звернутися до компетентних співробітників (наприклад, до консультантів інтернет-магазину), які підберуть оптимальні за ціною і можливостям агрегати або запропонують готове рішення.

Секрет 3: виконуємо монтаж правильно. Не варто нехтувати якістю настановних робіт, від яких залежить надійність, довговічність, коректність функціонування гідравліки і машини загалом. Процес передбачає втручання в трансмісію, а тому він повинен виконуватися досвідченими майстрами з допомогою професійних інструментів і в суворо визначеному порядку. На всі виконані роботи хороші СТО дають гарантію.

Знаючи ці секрети, можна встановити на свій автотранспорт якісну гідравліку і не витратити цілий статок. А якщо ви звернетеся відразу у «Hydromarket», то зможете ще заощадити час і зусилля! 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-