Ігор Четуєв виступить у Національній філармонії

Ігор Четуєв виступить у Національній філармонії

Укрінформ

15 лютого у столичній філармонії дасть концерт один з найцікавіших піаністів сучасності

Ігор Четуєв виступить в рамках філармонічного абонементу «Симфонічний вимір», автором та ініціатором якого є диригент Микола Дядюра. У супроводі маестро Четуєв зіграє Перший фортепіанний концерт Йоганнеса Брамса. Також у програмі концерту прозвучить Третя симфонія Фелікса Мендельсона-Бартольді.   

Ігор Четуєв – лауреат  Міжнародного конкурсу юних піаністів Володимира Крайнєва у Харкові та Міжнародного конкурсі піаністів імені Артура Рубінштейна в Ізраїлі. На сьогоднішній день Четуєв є професором Вищої школи музики і театру Ганновера.

Гастролював у понад 40 країнах світу. Неодноразово брав участь у престижних міжнародних музичних фестивалях – у Кальмарі (Франція), Гштадті (Швейцарія), Брауншвейзі (Німеччина) та ін. Як соліст виступав з Національним симфонічним оркестром України, Симфонічним оркестром Національної філармонії, національними оркестрами Франції і Бельгії, філармонічними оркестрами Санкт-Петербурга, Гааги і Люксембурга, Ізраїльським філармонічним та Ізраїльським камерним оркестром, Державним камерним оркестром «Віртуози Москви» та багатьма іншими. Співпрацював із такими видатними музикантами, як скрипалі Валерій Соколов і Андрій Бєлов, віолончеліст Ксавьє Філліпс, гобоїст Олексій Огринчук та інші.

Квитки продаються у касі філармонії -(044) 278-16-97, в театральних касах м.Києва та онлайн:

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-