На Вінниччині обсяги інвестицій зросли на 41%

На Вінниччині обсяги інвестицій зросли на 41%

Укрінформ

На Вінниччині  упродовж 2018 року обсяги інвестицій в економіку регіону зросли на 41%.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

«Динаміка приросту інвестицій у Вінницьку область складає плюс 41%, причому,  в структурі капіталовкладень у промисловість 60%  припадає на машинне обладнання.  Якщо ж розглядати міжгалузеве співвідношення, то понад 50% інвестицій торік пішли  у сільське господарство», - повідомив Коровій.

За його словами, інвестиційну привабливість регіону вдалося забезпечити за рахунок створення  в області здорового конкурентного середовища та невтручання влади у процес взаємодії конкурентних сил.

«Крім того Вінницька область є лідером по виконанню робіт будівельними організаціями власними силами. Ще одним викликом сьогодення стала необхідність створення нових робочих місць, адже питання трудової міграції постало досить гостро. З цією метою ми створили привабливий інвестиційний клімат і в області з’явились потужні підприємства, які створили сотні і тисячі робочих місць. І ми продовжуємо працювати в даному напрямку і залучати міжнародних інвесторів», - додав голова ОДА.

Відтак,  у 2018 році в промисловому секторі економіки реалізовано 35 інвестиційних проектів загальною вартістю понад 4,7 млрд. грн. та створено більше 3 тис. нових робочих місць. В агропромисловий комплекс області  упродовж січня-вересня  минулого року  інвестовано  6,59 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-