Ukraine NOW: Eurotour у Варшаві

Ukraine NOW: Eurotour у Варшаві

Укрінформ

Варшава, це було тепло!

Після неймовірно веселої зустрічі в Ukraiński Dom W Warszawie / Український дім у Варшаві, де ми змогли не тільки показати сучасну Україну через VR-шоломи, але й обговорити важливі питання щодо майбутнього України та можливостей її розвитку, команда #UkraineNOW залишила свій автобус та вирішила прогулятися по Варшаві й особисто запросити мешканців польської столиці долучитися до нашого проекту, щоб більше дізнатись про Україну.

Виявилося, що більшість поляків, які взяли участь у нашому інтерактивні, ніколи не були в Україні. Однак, краєвиди України їх вразили та захопили настільки, що майже усі запевнили нас в бажанні завівати до України у гості!

На згадку про знайомство ми подарували кожному учаснику еко-сумку #UkraineNOW і книгу UKRAINE: travel guide, щоб наші сусіди почували себе комфортніше, коли приїдуть до нас у гості!

Незважаючи на морози, ми були вмотивовані розповісти якнайбільшій кількості людей про те, хто ми є і подарувати посмішку й тепло.

Варшава, дякуємо за гостинність та неймовірну кількість позитивних емоцій!

Окрема подяка Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej/Посольство України у Польщі за підтримку ініціативи й допомогу на всіх етапах організації подорожі. Дякуємо Українському дому за те, що відгукнулись на нашу ідею й активно сприяли розповсюдженню новини про Євротур. Висловлюємо подяку каналам UA: Перший та УКРІНФОРМ за цікавість до нашої події.

Завдяки усім вам ми втілили мрію в реальність, успішно почавши Євротур!

До зустрічі!

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-