В Одесі вшанували захисників країни з інвалідністю

В Одесі вшанували захисників країни з інвалідністю

Укрінформ

В Одесі ветеранів – учасників антитерористичної операції, які отримали інвалідність внаслідок важких поранень під час бойових дій на сході України, нагороджено почесними відзнаками Одеських обласної державної адміністрації та обласної ради.

Нагородження відбулось в Будинку представництв обласної ради під час урочистого прийому з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

За поданням Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції серед нагороджених почесні грамоти за вірність військовій присязі, зразкове виконання службово-бойових завдань в районі проведення АТО, виявлені при цьому мужність та доблесть отримали: командир розвідувальної роти капітан Андрій Скороход, командир відділення гаубичної самохідної артилерійської батареї сержант Олександр Голопотелюк, сержант, танкіст Віталій Кісь, оператор противотанкового взводу батальйону «Донбас» старший солдат Олександр Шкуренко, боєць 8 окремої роти ДУК «Правий сектор» Сергій Москаленко, волонтер-медик батальйону «Донбас» Ганна Ільющенкова та інші.

В своєму зверненні до присутніх завідувач Південного міжрегіонального сектору Служби Микола Сторожук зазначив: «Ви щоденно доказуєте суспільству, що інвалідність – це не вирок. Ви є соціально активними і життєствердними людьми, своєю впевненістю та діяльністю надихаєте багатьох наших співвітчизників, в тому числі, і абсолютно здорових людей нашого суспільства. Своїми успіхами й досягненнями в професійній, громадській, волонтерській діяльності, виступами у спортивних змаганнях «Іграх Героїв» та «Іграх Нескорених», бездоганним виконанням військового обов’язку по захисту Батьківщини, – ви всі переконливо довели, що ваші патріотизм, сила духу ніким і нічим непоборна і незламна. Одещина вами пишається!».

Tакож, Микола Сторожук нагородив подякою Служби майстра спорту по стрільбі з луку, двічі срібного призера Кубку Європи, неодноразового призера першості України Юлію Большову за підготовку та успішний виступ одеських ветеранів на II національних Іграх Нескорених в Києві.

Перед присутніми з концертною програмою виступили народний артист України Микола Свидюк та представники інших музичних колективів міста.

Захід був організований у взаємодії Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації та Південного міжрегіонального сектора Служби.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-