На Вінниччині двоє дітей-сиріт отримали житло за кошти субвенції з держбюджету

На Вінниччині двоє дітей-сиріт отримали житло за кошти субвенції з держбюджету

Укрінформ

    Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій у понеділок вручив ключі від квартир та сертифікати на право власності двом дітям-сиротам Козятинського району.

    До вручення  ключів від нового  помешкання дітям-сиротам  долучились заступник  голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Тетяна Дорош, голова Козятинської  райдержадміністрації Юрій Слабчук, міський голова м.Козятин  Олександр Пузир, голова Глухівецької ОТГ Олександр Амонс,  громадськість району та міста.

    Вітаючи юнаків із отриманням власного житла, Валерій Коровій зазначив: «Минулого року вперше Урядом було прийнято рішення щодо надання коштів для придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Протягом 2017-2018 років, завдяки ініціативам Президента України та Уряду, область отримує субвенцію з державного бюджету на придбання житла для цієї категорії громадян. Ця програма діятиме також в 2019 році, і Вінниччина наступного року отримає 28 млн. гривень на придбання житла для дітей-сиріт».

    Очільник області також зазначив, що допомога дітям-сиротам – це першочергове завдання обласної та місцевої влади. 

    «Ці квартири – це найменше, що ми можемо для них зробити.  В області понад 600 дітей-сиріт, які потребують власного житла. Завдячуючи прийнятій 15 листопада 2017 року постанові Кабінету Міністрів України № 877, діти-сироти отримують  омріяне власне житло, а це досить суттєва допомога, яка за декілька років, я переконаний,  дасть значні результати», – наголосив Валерій Коровій. 

    Відтак, сьогодні двоє дітей-сиріт з Козятинського району стали власниками двох квартир: Анатолій Мамчур – в Глуховецькій об’єднаній територіальній громаді, Михайло Мазур – в місті Козятині. До цього часу діти проживали в помешканнях своїх опікунів, і перебували на квартирному обліку. Це найперші «щасливчики» в районі, які сьогодні отримали ключі від власних помешкань. На придбання житла для них обласною державною адміністрацією було спрямовано 616 тисяч 179 гривень субвенції з державного бюджету.

    Антоніна Мніх, ВІННИЦЯ.  27 листопада 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-