В Рівному та Сумах відбудуться семінари проекту “Медіа без упереджень: слова мають значення”

В Рівному та Сумах відбудуться семінари проекту “Медіа без упереджень: слова мають значення”

Укрінформ

9 листопада 2018 року в Рівному та 15 листопада в Сумах відбудуться два останніх семінари проекту “Медіа без упереджень: слова мають значення”.

Семінар присвячено стандартам недискримінації за ознакою статі у медіа та рекламі, а також висвітленню тематики національних громад у медіа.

Запрошуємо до участі представників регіональних медіа, маркетингових агенцій, громадських організацій, студентів та студенток у галузі журналістики Рівненської, Волинської, Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської та Харківської областей.

Семінар буде присвячений наступний питанням:

  • Що таке сексизм і стереотипи у медіа та рекламі?

  • Чому варто створювати матеріали про рівноправ’я?

  • Як підвищити свою гендерну компетентність?

  • Як писати про національні громади?

У заході візьмуть участь представники Офісу Ради Європи в Україні, Кабінету Міністрів України, Міністерства інформаційної політики України, UA: Українське радіо, народні депутати України та медіа експерти.

Реєстрація на семінар у Рівному: https://goo.gl/forms/VZYO4pIyj2q6LGPD2

Реєстрація на семінар в Сумах: https://goo.gl/forms/D0Y7IijKl2fa2NBi1

Для учасників та учасниць з інших міст передбачена компенсація вартості проїзду до місця проведення заходу. Деталі щодо компенсації будуть повідомлення після реєстрації.

Захід проводиться проектом "Свобода медіа в України", що впроваджується в межах Спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу “Партнерство заради належного врядування”, Міністерством інформаційної політики України, за участі ГО “Ліга захисту прав жінок”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-