"Банкомзв'язок" презентував новий мобільний термінал для швидкого паспортного контролю

"Банкомзв'язок" презентував новий мобільний термінал для швидкого паспортного контролю

72
Ukrinform

23 жовтня в рамках виставки "Безпека 2018" відбувся семінар "Інновації у сфері біометричного контролю для України". Департамент систем прикордонного контролю АТ "Банкомзв'язок" презентував систему фіксації біометричних даних для Державної прикордонної служби України, розроблену та впроваджену спеціалістами компанії у 2017 році.

Захід відкрив Едуард Щучик - радник директора компанії "Банкомзв'язок". На презентації також були присутні Олександр Грянка, директор Департаменту систем прикордонного контролю АТ "Банкомзв'язок", Іван Зайченко, комерційний директор Департаменту систем прикордонного контролю та Конрад Пйотровскі, директор з продажу Групи оперативного управління урядовими програмами французької компанії "Gemalto".

Відвідувачі мали унікальну можливість ознайомитись із особливостями системи фіксації біометричних даних (Civil AFIS), яка використовується на кордоні України з 1 січня 2018 року. Обов'язкову фіксацію біометричних даних застосовують у відповідності до визначеного МЗС переліку 70 країн, зокрема РФ, віднесених до категорії ризику. Інші іноземці - за результатами аналізу та оцінки ризиків.

Крім того гостям презентували новітню технологічну розробку компанії "Банкомзв’язок" - мобільний термінал ВРТ800, який є одним з інструментів для біометричного контролю.

“В кінці 90-х прикордонникам для здійснення паспортного контролю доводилось використовувати паперові журнали. Згодом нашими спеціалістами була розроблена система з кількох серверів та робочих місць, куди інспектор мав змогу вносити дані та перевіряти за обліковими базами даних вже в автоматичному режимі, “ - прокоментував О.Грянка, директор департаменту систем прикордонного контролю АТ "Банкомзв'язок".

Термінал можна використовувати на будь-якому пункті пропуску, процес оформлення займає не більше 20 секунд. В Україні він використовується переважно в пунктах пропуску залізничного сполучення.

“Над терміналом ВРТ800 наша компанія працювала близько 5 років, - розповідає Олександр Грянка. - Ми тестували різні рішення розробників з ЄС та США, але існуючі пристрої не задовольняли усіх потреб ДПСУ. Проаналізувавши всі вимоги, спробували створити власний пристрій з нуля. Спочатку це були прототипи та тестові зразки, які ми моделювали та навіть друкували на 3D-принтерах. Шляхом багатьох досліджень та завдяки постійному технологічному вдосконаленню, у 2017 році був презентований ВРТ800, який успішно пройшов усі випробування ДПСУ.

Термінал ВРТ800 - мобільне рішення для реєстрації та контролю осіб, які перетинають контрольно-пропускні пункти. Пристрій забезпечує автоматичне розпізнавання паспортних документів, зчитування та порівняння даних машиночитаючої зони (MRZ), RFID-чіпа, відбитків пальців, безконтактних карт, візуальної зони паспортного документа та їх перевірку за базою даних. Він поєднав у собі сучасні технології світових виробників, серед яких оптичний сканер документів (Франція) та інноваційний сканер відбитків пальців з технологією Less (США) , який якісно зчитує відбитки навіть з вологих та забруднених рук. Мобільний термінал оснащений потужною батареєю, якої вистачає на 8-12 годин роботи - тобто на оформлення кількох потягів. Крім того термінал захищений ударостійким та вологонепроникним корпусом.

Власну розробку компанії "Банкомзв'язок" BPT800 використовують інспектори ДПСУ у більш як 200 пунктах пропуску через державний кордон України. Час зчитування та обробки інформації з терміналом ВРТ800 становить до 5 секунд, завдяки чому паспортний та біометричний контроль на будь-якому пункті пропуску зараз триває не більше 30 секунд.

Партнери АТ "Банкомзв'язок", компанія "Gemalto", продемонстрували технологію, за допомогою якої можна ідентифікувати людину у натовпі (LFIS) та систему експертного аналізу біометричних даних (Criminal AFIS). Враховуючи успішний досвід співпраці, компанія «Банкомзв’язок» вже готова впровадити представлені системи в Україні разом з французькими партнерами.

“Близько трьох мільярдів людей використовують продукцію нашої компанії у платіжних картках, смартфонах, тощо - навіть не підозрюючи про це - сказав під час презентації Конрад Пйотровскі, директор з продажу, Група оперативного управління Урядовими Програмами, компанія "Gemalto". - З компанією "Банкомзв'язок" ми почали співпрацювати три роки тому. Торік ми допомагали їм впроваджувати систему фіксації біометричних даних для Державної прикордонної служби України. Проект був дуже захоплюючим, але з дуже коротким терміном для реалізації. Високий професіоналізм наших співробітників та наших колег з компанії "Банкомзв'язок" допоміг нам подолати цей непростий виклик”.

Департамент систем прикордонного контролю АТ "БАНКОМЗВ'ЯЗОК" понад 20 років спеціалізується на розробці та впровадженні систем паспортного і біометричного контролю різного рівня складності. Широкий досвід реалізації проектів дозволив компанії стати провідним експертом в цій галузі на українському ринку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-