Очільник Вінниччини зустрівся з учасниками програми Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS)

Очільник Вінниччини зустрівся з учасниками програми Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS)

Укрінформ
Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та керівництво міста Вінниці зустрілися з учасниками програми Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS) - Presidents’ MBA, які перебувають на Вінниччині в рамках виїзного модуля.
Під час виїзних модулів учасникам програми зазвичай пропонується  занурення в бізнесову, соціальну та культурну атмосферу регіону, дослідження особливостей ведення бізнесу в ньому. Учасники працюють над «живими кейсами»: відвідують компанії, спілкуються з їхніми керівниками та разом вирішують реальні управлінські задачі. Мета нинішнього виїзного модуля - дослідити, як взаємодіють учасники ділових екосистем міста Вінниці та Вінницької області, адже в регіоні зосереджена велика кількість управлінських та ділових ініціатив, що мають потужний потенціал подальшого проривного розвитку.

В офіційній зустрічі взяли участь : голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, заступник міського голови Владислав Скальський, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, заступник декана kmbs, керівник Presidents' MBA Едуард Мальцев, учасники програми, представники ЗМІ.

Під час зустрічі Валерій Коровій ознайомив слухачів програми Presidents’MBA зі стратегією розвитку Вінницької області.
Очільник ОДА говорив про виклики та операційні цілі розвитку Вінниччини. У своїй презентації голова ОДА охарактеризував  динаміку розвитку області за останні 3 роки: «Капітальні інвестиції зросли на 47,1 %, експорт – на 64,2%,експорт в ЄС  виріс  на 88,2%, індекс роздрібного товарообороту зріс на 9,9%. Назву чотири «кита», на яких формується інвестиційна складова регіону. Це – інституційна спроможність,ресурсна база. Енергетична складова та логістичний потенціал».
Валерій Коровій  наголосив на тому, що в рейтингу Regional Doing Business 2018 від  Всесвітнього банку (ВБ) Вінниччину визнано найкомфортнішим регіоном для ведення бізнесу.
Перше місце серед областей України Вінницька область займає за кількістю ЦНАПів та переліку послуг, які вони надають.
Окремо очільник області зупинився на операційних цілях та викликах, які стоять перед владою у їх досягненні.
В ході зустрічі Валерій Коровій відповідав на запитання учасників програми Presidents’ MBA та побажав гостям плідної роботи на Вінниччині. 
Києво-Могилянська Бізнес-Школа школа для лідерів, орієнтованих на якісні зміни, заснована в 1999 році при Києво-Могилянській Академії - одному з найстаріших університетів Східної Європи. kmbs відома у міжнародній спільноті бізнесу та бізнес-освіти як якісна та самобутня школа думки, як школа з підготовки трансформаційних лідерів.
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-