Допомога учням Херсонщини від ТІКА

Допомога учням Херсонщини від ТІКА

Укрінформ

Турецьке агентство зі співробітництва та координації (TİKA) – турецька державна структура, відповідальна за надання Турецької Республікою технічної допомоги та допомоги з розвитку. Координаційний офіс ТІКА в Україні реалізує проекти в різних сферах, таких як освіта, соціальна інфраструктура, захист культурної спадщини, розвиток інституційних спроможностей, тощо. Окрема увага приділяється співробітництву у сфері освіти. Відтак, Координаційним офісом ТІКА в Україні реалізовано понад 130 проектів, спрямованих на покращення матеріально-технічної бази дитячих садочків, шкіл та вищих навчальних закладів України.

В рамках проекту міжнародної технічної допомоги TİKA профінансувала заміну вікон на металопластикові в Партизанській загальноосвітній школі с.м.т. Партизани Генічеського району Херсонської області, а також провела ремонтні роботи по заміні даху, утеплення фасадів та заміні вікон у Новоолексіївській загальноосвітній школі №1 с.м.т. Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області. Окрім того, учні Новоолексіївської загальноосвітньої школи №1 отримали нові шкільні меблі та спортивне обладнання.

Побудовані ще в радянські часи приміщення шкіл не забезпечували належних умов перебування дітей. Через застарілі вікна та тонкі стіни в цих школах було важко дотримуватися температурного режиму, а через великі тепловтрати температура в класах не перевищувала +12 ºС.

Відтепер учні Новоолексіївської та Партизанської шкіл, а це понад 900 дітей, матимуть можливість навчатися в комфортних умовах, які відповідають санітарним нормам, що особливо важливо в зимовий період.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-