TİKA продовжує надавати підтримку закладам охорони здоров’я України

TİKA продовжує надавати підтримку закладам охорони здоров’я України

Укрінформ

КУ «ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області отримала допомогу від Турецького агентство зі співробітництва та координації (TİKA).

В рамках проекту міжнародної технічної допомоги для створення комфортних умов перебування пацієнтів старі вікна в лікарні були замінені на сучасні металопластикові. До того ж з метою покращення якості надаваємих послуг зазначений медичний заклад отримав від TİKA компактний монітор пацієнта, електрохірургічний апарат, насос вакуумний для терапії ран, портативні кардіографи, дефібрилятор-монітор, пульсоксиметри та спирометр.

Вказане обладнання використовуватиметься для надання спеціалізованої медичної допомоги дорослому та дитячому населенню міста Мелітополь та прилеглих районів, для надання невідкладної допомоги.

КУ «ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» ММР ЗО розрахована на 390 ліжок, з яких 76% хірургічного профілю. Лікарня надає цілодобову спеціалізовану медичну допомогу населенню міста та прилеглих районів, невідкладну допомогу особам, що постраждали в ДТП або госпіталізовані в наслідок нещасних випадків на воді.

Турецьке агентство зі співробітництва та координації (TİKA) – турецька державна структура, відповідальна за надання Турецької Республікою технічної допомоги та допомоги з розвитку. TİKA реалізує проекти на 5 континентах в 170 країнах світу через 61 координаційний офіс.

Координаційний офіс TİKA Україні працює з 1997 року та реалізує проекти в різних сферах, яких як освіта, охорона здоров’я, захист культурної спадщини, посилення інституційної спроможності органів державної влади, тощо. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-