Вінниця отримала нагороду Єврокомісії за виробництво модернізованих трамваїв VinWay

Вінниця отримала нагороду Єврокомісії за виробництво модернізованих трамваїв VinWay

997
Ukrinform
Вінниця  здобула найпрестижнішу європейську нагороду у сфері «чистого» міського транспорту - CIVITAS Awards 2018 за впровадження модернізації трамваїв з власним брендом VinWay.
Про це на своїй сторінці у Facebookповідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов.
«Маю дуже приємну новину: Вінниця – серед 8 найбільш передових міст Європи за підсумками цьогорічного Форуму європейської ініціативи CIVITAS. Наше місто отримало найпрестижнішу нагороду у сфері «чистого» міського транспорту - CIVITAS Awards 2018», - повідомив Моргунов.
За його словами, Лауреати CIVITAS Awards 2018 стали відомі за підсумками щорічного Форуму, який відбувся в м.Умео (Швеція). Вінниця брала участь у цьому заході вдруге. Європейська Комісія відзначила Вінницю цією премією за впровадження унікальної практики модернізації трамваїв з власним брендом VinWay. 

Місто перемогло у номінації Bold Measure Award(«За сміливий та інноваційний підхід»)  разом із бельгійським містом Гент та німецьким Аахеном. Визначало кращих журі у складі експертів з питань мобільності, управлінців та представників мас-медіа. 

Європейська ініціатива CIVITAS об’єднує понад 300 міст та має на меті розвиток системи громадського транспорту в Європі та за її межами. Вінниця стала першим містом України, яке долучилася до цієї ініціативи у 2015 році.
Довідково. Трамваї під брендом VinWay виготовляються КП «Вінницька транспортна компанія» на базі рухомої платформи списаних чеських трамваїв. Модернізований електротранспорт – власна розробка підприємства. Нові трамваї адаптовані для людей з особливими потребами, мають низьку підлогу та відкидні пристрої для в’їзду інвалідних та дитячих візків. Наразі у Вінниці готується до виходу на маршрут вже десятий трамвай VinWay.
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>