Кращі висоторізи для обрізки дерев

Кращі висоторізи для обрізки дерев

695
Ukrinform

Кращі висоторізи для обрізки дерев

Висоторізи — незамінний пристрій як для комунальних підприємств, так і для будь-якого садівника, коли доводиться мати справу зі старими гілками і кронацією дерев.

Україна багата на високі та міцні дерева, тому важливо вибрати кращу модель висоторіза, яка впорається з роботою без зайвих витрат сил. А що якщо ми порадимо вам подивитися кращі агрегати відразу в п'яти варіантах?

Сьогодні storgom.ua зібрав для вас рейтинг: «ТОП 5 кращі висоторізи», які ми рекомендуємо вам купити на сайті магазина для своїх дачних / вуличних робіт за вигідною ціною — з торгом.

1. Vitlas MasterEA7125s. Працює від побутової мережі в 220В, чому не виробляє викидів в навколишнє середовище. Кут зрізу гілок можна регулювати спеціальними кнопками і крутяться важелями. Його кут нахилу допускає розкид від 0 до 30 градусів. Висоторіз оснащений телескопічною штангою. Вона може сягати довжини в 320 см якщо знадобиться. Має автоматичний масляний бачок, а також всі рівні європейського захисту від удару струму, короткого замикання, перегрівання. Також за європейськими стандартами рівень його шуму не більше 86 дБ.

2. Irone Angel ESH750. Це хороший вибір для бюджетної покупки. Електромотор споживає мінімум енергії, завдяки чому не виробляє багато шуму. Швидкість пилки 11 м/с, що підійде для товстих гілок плодових дерев. Відрегулювати її натяг допоможе пак інструментів, який йде у комплекті. Але як плюс, вона автоматично змащується в залежності від навантаження. Штанга, що досягає довжини 240 см, зроблена з алюмінію, що зменшує вагу пристрою всього до 4,2 кг.

3. Sadco EHS 550 (шина 10) — легкість, практичність і потужність — все це про словенський Sadco, який варто вибрати любителям швидкої роботи. Висоторіз має інтуїтивне управління, яке дозволяє завдяки натисненню однієї кнопки зменшувати або збільшувати число оборотів. Також неважко керувати натягом ланцюга. Крім того, управляти ним допоможе ергономічна ручка, що поглинає частину вібрацій, яку можна налаштувати під зріст оператора. Максимальна довжина штанги 280 см: вона дістане до гілок будь-якої довжини. Ланцюг змащується автоматично, що також полегшить роботу.

Представлені висоторізи є кращими з кращих, не можна сказати, що вони розподілені від кращого до гіршого або навпаки. Всі вони фаворити першого порядку. Продаж таких агрегатів — наша спеціалізація, тому наведені тут приклади зі стовідсотковою ймовірністю зроблять свою роботу на високому рівні. А їх ціна на нашому сайті — найприйнятніша в інтернеті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>