Київська поліклініка отримала медичне обладнання від турецького інвестора

Київська поліклініка отримала медичне обладнання від турецького інвестора

Укрінформ
Центральна поліклініка Міністерства внутрішніх справ України отримала сучасне медичне обладнання від Турецького агентства зі співробітництва та координації (TİKA).

Функціональне ліжко, ультразвуковий кістковий денситометр, діагностичний та імпедансний аудіометри надійшли від TİKA на безоплатній основі в рамках проекту міжнародної технічної допомоги. Його мета  - оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я України та поліпшення якості послуг.

Обладнання використовуватиметься для післяопераційного догляду за пацієнтами хірургічного відділення поліклініки, відновного лікування та діагностики органів слуху. А це має особливе значення, оскільки у цих відділеннях  надається медична допомога військовослужбовцям, що  постраждали в зоні проведення операції об’єднаних сил. 

Центральна поліклініка Міністерства внутрішніх справ України розпочала свою роботу в 1946 році. Це багатопрофільна амбулаторно-поліклінічна установа, на обліку якої знаходяться понад 45 тисяч пацієнтів, а щоденний прийом здійснюється  більше ніж  за 30 лікарськими спеціальностями. Один з напрямків діяльності ЦП МВС України - надання висококваліфікованої амбулаторної медичної допомоги працівникам Національної поліції, Міністерства внутрішніх справ України, військовослужбовцям Національної гвардії України, пенсіонерам МВС та членам їхніх сімей.

Турецьке агентство зі співробітництва та координації (TİKA) – державна структура, яка відповідає за надання Турецькою Республікою технічної допомоги та допомоги з розвитку. TİKA реалізує проекти на 5 континентах у 170 країнах світу через 61 координаційний офіс.

Координаційний офіс TİKA в Україні працює з 1997 року та реалізує проекти у сферах  освіти, охорони здоров’я, захисту культурної спадщини, посилення інституційної спроможності органів державної влади, тощо. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-