Акція-Квест  «Намалюй ЖИТТЯ в ЛЮБОВІ»

Акція-Квест «Намалюй ЖИТТЯ в ЛЮБОВІ»

Укрінформ

Проведення громадської акції з масової ліквідації реклами інтернет-адрес з продажу наркотичних засобів, що розташовані на будівлях та в публічних місцях Подільському районі м. Києва.

Дата проведення: 15.09.2018 о 12:00

Місце проведення: територія Подільського району. Старт ПРІОРКА парк *Бережанський*

Під час акції в форматі квесту команди волонтерів озброяться фарбою і зафарбують смертельну рекламу наркотичних речовин, яка розміщена на будівлях району. Рух за життя без наркотиків, за здоровий спосіб життя об’єднює всіх небайдужих і просуватиметься до інших районів, охоплюючи все місто подібними акціями.

В заході приймуть участь команди волонтерів, які будуть змагатись в форматі квесту із зафарбовування інтернет-адрес реклами наркотиків. В кінці акції буде передана естафета до мешканців інших районів Києва і кожен бажаючий зможе в подальшому приєднатися до Руху «ЖИТТЯ в ЛЮБОВІ» .

Організатори: ГО «ЖИТТЯ в ЛЮБОВІ», Подільська РДА в місті Києві , На заході буде присутній відомий Український художник Слава Займак, громадський діяч, Національна патрульна поліція, L’KAFA, Чемпіон світу та Европи з дзюдо Георгій Зантарая.

Київ захопила епідемія наркоманії серед підлітків та молоді, все частіше до швидкої допомоги потрапляють школярі та студенти через передозування спайсами. Практично в кожному дворі міста на домах, гаражах та інших будівлях зустрічається реклама наркотиків у вигляді інтернет-адрес. Дуже часто така реклама трапляється на шляху до шкіл та навчальних закладів, і не контролюється ні якими службами. Кожен старшокласник знає про наркотики і має знайомих, які вживають солі, спайси, закладки, картелі, амфетаміни, марки тощо. Сучасні наркотики викликають швидке звикання після першого вживання, хвороба прогресує, призводить до летальних наслідків. Вже після декількох місяців вживання людина стає фактично інвалідом, здатним існувати лише за рахунок суспільства.

За даними департаменту з протидії наркозлочинності Києва обласного главку Нацполіцїі стверджують, що наркотики до міста проникають в звідусіль, різних міст , де такий нелегальний бізнес процвітає вже давно. До столиці психотропні препарати потрапляють великими партіями і різноманіття синтетичних наркотиків дуже велике.

Для проведення акції «Намалюй ЖИТТЯ в ЛЮБОВІ» не випадково обрано Подільський район м.Києва. Територія району розмальована рекламою наркотиків і щодня зустрічаються підлітки під впливом психотропів. Знищити рекламу можливо тільки за умови активізації громадськості та мешканців району, які спільними зусиллями протистоятимуть поширенню реклами та масовому знищенню підростаючого покоління.

До участі в акції запрошуються громадські організації, молодіжні об’єднання, активні мешканці району, представники ЗМІ та всі, кому не байдужа проблема смертності молоді від наркотиків.

Контактна особа: Організатор-засновник ГО «ЖИТТЯ в ЛЮБОВІ» Володимир Курач, тел.: 0730480047 . E-mail : vozrojdenyu@gmail.com 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-