DOC.ua: корпоративні клієнти заощадять на лікарських консультаціях

DOC.ua: корпоративні клієнти заощадять на лікарських консультаціях

Укрінформ

Безкоштовний сервіс пошуку лікарів DOC.ua надає корпоративним клієнтам унікальну можливість взяти участь в бонусної програмі, яка дозволяє

співробітникам компаній пройти консультації лікарів на 10% дешевше за їхню звичайну вартість.

Пропозиція актуальна, в першу чергу, для тих організацій, де відсутня медична страховка. Працівники, які вже користуються послугами страхових компаній, зможуть отримати додаткову вигоду при записі на прийом до вузькопрофільних спеціалістів, що не покриваються згідно їх страхового договору.

Щоб стати учасником корпоративної програми, необхідно:

  • Заповнити форму на сайті https://doc.ua/special.
  • Отримати унікальний промокод, що надає знижку.
  • Поширити його серед співробітників компанії.

Скористатися одним промокодом і відвідати доктора за зниженою ціною можуть усі співробітники в компанії, а також їхні друзі, родичі і знайомі. Знижка не поширюється на діагностику і лікувальні процедури. Пропозиція доступна для всіх компаній, що бажають взяти участь в програмі і є абсолютно безкоштовним для корпоративних клієнтів.

Крім економії на лікарських консультаціях, сервіс безкоштовного пошуку лікаря DOC.ua надає можливість скористатися інтернет-сервісом з найбільшою в країні базою лікарів, представлену в 24 містах України.

Про сервіс DOC.ua

Онлайн-сервіс пошуку лікарів DOC.ua дозволяє швидко знайти потрібного лікаря або клініку згідно із запитом користувача за місцем, вартістю послуг або спеціалізацією фахівця.

Вибрати доктора або клініку можна також за рейтингом, який формується з урахуванням досвіду фахівця, його кваліфікацією, а також на підставі відгуків пацієнтів.

Кількість реальних відгуків на DOC.ua перевищує 169 тисяч.

Особливість сервісу в тому, що відгук на сайті можна залишити тільки після відвідин обраної клініки, оформивши зворотний дзвінок на сайті або дочекатися дзвінка співробітника call-центру, який дізнається як пройшов прийом у лікаря і відвідування клініки в цілому.

Оскільки в call-центрі працюють лікарі, вони зможуть проконсультувати клієнта і переконатися в коректності оцінки.

На порталі також представлені вигідні акційні пропозиції, комплексні програми, які дозволяють значно заощадити на проходженні комплексної діагностики або консультаціях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-