Як відпочити і витратити мінімум грошей

Як відпочити і витратити мінімум грошей

Укрінформ

Актуальне питання в період відпусток «Як відпочити без витрат». Без витрат, звичайно, не вийде, але мінімізувати ці витрати і добре заощадити можна.

Хочете поїхати влітку на море, а грошей мало. Не варто впадати у відчай! Потрібно добре спланувати відпочинок.

Якщо ваш бюджет не розрахований на закордонні курорти, до того ж немає закордонного паспорта, тоді відпочивати можна тільки на батьківщині. Часто можна почути, що відпочинок в Туреччині або Єгипті дешевший за відпочинок в Україні, але це не зовсім так. Для того, щоб відпочити сім'ї з трьох осіб на заморських курортах, потрібно витратити мінімум 1000 у.о., а ще потрібно зробити паспорти. А для відпочинку в Україні вам знадобиться в два рази менше грошей. Звичайно, можна витратити і більше, але це залежить вже від вас самих і ваших побажань.

Як економити на відпочинку

Спочатку потрібно провести розвідку. Включаєте інтернет і дивитесь, які ціни на курортах. Після того як вибрали курорт, знову треба йти в розвідку, але вже щоб вивчити ціни на житло на конкретному курорті. Дізнатися ціни можна запросто на порталі подобової оренди Vlasne.ua. Врахуйте, що житло в центрі міста завжди дорожче. Якщо квартира в центральному районі коштує, наприклад, 800 грн., то віддаляючись від нього, ціна буде знижуватися і вже на околиці міста аналогічна квартира буде в межах 300 грн. Скажімо, хочете зняти квартиру подобово в Одесі біля моря, то врахуйте, що ціна зубожілої кімнатки поруч з морем дорівнюватиме ціні хорошої квартири в районі більш віддаленому від пляжу.

Елітні райони також пропонують житло дорожче, ніж менш престижні райони міста. Так що розташування квартири може заощадити вам якусь суму грошей. Нехай вам доведеться витратити трохи часу, щоб дістатися до місця відпочинку, але куди вам поспішати, у вас відпустка і не потрібно бігти на роботу, можна і прогулятися.

Ще можна економити на посередниках. Деякі вважають за краще звертатися до ріелторів для пошуку житла, так як вважають що так надійніше, але посередник це не гарантія безпеки і вдалої оренди. На порталі Vlasne.ua зможете зняти квартиру у господаря абсолютно безпечно, так як портал пропонує подібну послугу. На сайті розміщують свої пропозиції тільки перевірені власники квартир.

Коли ви бронюєте через сайт, то гроші блокуються і жодна зі сторін не може ними скористатися до заселення, при цьому заселення повинно бути без проблем. Так що оренда без посередників може бути безпечною, до того ж, економите гроші, оскільки не платите комісію ріелторам.

Також здешевити свій відпочинок можна заощадивши на харчуванні. Це абсолютно не означає, що потрібно голодувати або харчуватися неякісною їжею, можна готувати самому. Якщо знімаєте квартиру подобово, а не номер в готелі, то у вас буде своя кухня, повністю обладнана. Готувати домашню їжу набагато дешевше, ніж харчуватися в ресторанах, де дорого і не завжди безпечно.

За допомогою хорошого і попередньо продуманого плану, а також Vlasne.ua, можна організувати хороший і недорогий відпочинок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-