У Вінниці створили муніципальну службу супроводу незрячих

У Вінниці створили муніципальну службу супроводу незрячих

Укрінформ
Територіальний центр соціального обслуговування міста Вінниці (Терцентр) розширює спектр надання послуг. За тиждень тут почне працювати Муніципальна служба супроводу осіб з інвалідністю по зору I групи. Її працівники супроводжуватимуть людей до медичних установ, супермаркетів, ринків, органів державної влади та місцевого самоврядування, бібліотек тощо. Такі послуги надаватимуться вінничанам безкоштовно. Рішення про створення цієї служби було прийняте сьогодні на сесії міської ради.
Територіальний центр утворено для надання соціальних послуг вінничанам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. У ньому функціонує кілька відділень: соціальної допомоги вдома; денного перебування; організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. А з липня у центрі діятиме ще й муніципальна служба супроводу осіб з інвалідністю по зору І групи.
«Соціальна послуга з забезпечення супроводження надається безкоштовно людям з інвалідністю по зору І групи – мешканцям міста Вінниці, протягом робочого дня незалежно від рівня доходу цих осіб та наявності в них рідних, які зобов’язані забезпечити їм догляд і допомогу», – каже перший заступник директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук.
Для того, щоб вперше отримати цю соціальну послугу, людині, або її законному представнику, потрібно звернутись до департаменту соціальної політики міської ради за місцем проживання. 
Соціальна послуга з забезпечення супроводження здійснюється до або від таких об’єктів, як органи державної влади та місцевого самоврядування, медичні установи, аптеки та аптечні кіоски, будинки побуту (майстерні з ремонту взуття, одягу тощо), громадські організації (в тому числі на заходи, які проводяться такими організаціями). Також – архівні установи та бібліотеки, залізничні вокзали, автостанції, супермаркети, торгові центри, ринки, кладовища та меморіали.
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-