Голова Вінницької ОДА прозвітував про рік роботи виконавчої влади регіону

Голова Вінницької ОДА прозвітував про рік роботи виконавчої влади регіону

350
Ukrinform

У п’ятницю під час засідання чергової 33 сесії обласної Ради 7 скликання голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій представив депутатському корпусу регіону звіт про виконання облдержадміністрацією упродовж минулого року повноважень, делегованих їй обласною Радою.

Свою доповідь керівник ОДА побудував відповідно до визначених Стратегією розвитку Вінницької області шести основних пріоритетів. Однією з головних таких позицій, за словами Валерія Коровія, є забезпечення безпеки життєдіяльності населення області.

Голова облдержадміністрації торкнувся, зокрема, питання ліквідації наслідків вибухів на 48-му Арсеналі поблизу Калинівки восени минулого року. Він відзначив, що касове виконання коштів у сумі 100 млн. гривень, спрямованих Кабінетом Міністрів України на відновлювальні заходи, склало 35,1 млн. гривень. Ще 3 млн. гривень були використані з резервного фонду обласного бюджету. Відповідні роботи тривають і нині.

«Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації засвідчила необхідність вдосконалення всього комплексу питань з надання практичної допомоги населенню в перші хвилини від вибухів. На жаль, система, яка б дозволяла швидко відновлюватись після таких явищ, в Україні зруйнована. Сьогодні Уряд вживає організаційних заходів по формуванню спеціальних підрозділів, ми, у свою чергу, акумулюємо резерви всіх необхідних будівельних матеріалів, - зазначив Валерій Коровій. – Крім того, нам потрібно зараз віднайти 8,1 млн. гривень, щоб надалі продовжувати цю роботу. На наступній сесії будемо виносити це питання на розгляд, аби виконати свої зобов’язання перед людьми».

Керівник ОДА також інформував, що Вінницька область єдина в Україні виконала 6 хвиль мобілізації і нині продовжує реалізацію поставлених завдань в частині залучення громадян на контрактну та строкову службу. У цьому контексті Валерій Коровій підкреслив, що доручив профільним департаментам облдержадміністрації при корегуванні програм, що стосуються патріотичного виховання, акцентувати увагу на молоде покоління, яке прагне йти в українське військо і захищати власну державу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-