16 червня відбудеться пікетування посольства РФ з вимогою визволення українських бранців

16 червня відбудеться пікетування посольства РФ з вимогою визволення українських бранців

1490
Ukrinform

Спільнота "Свободу політв'язням Кремля" в суботу, 16 червня, пікетуватиме посольство РФ у Києві з вимогою визволення українських бранців.

Про це спільнота повідомляє на своїй сторінці у "Фейсбук".

Крім того, спільнота ініціює всесвітню акцію-флешмоб - постійне пікетування дипломатичних установ країни-агресора по всьому світу."

Вимога одна – звільнення українських політичних в’язнів! Приходь, приєднуйся до спільної боротьби! Разом ми врятуємо життя українців!", - зазначається в повідомленні.

Акція розпочнеться 16 червня об 11.00.

Місце: Київ, Повітрофлотський проспект, 27.

Нагадаємо, 14 червня Європарламент суворо засудив масові систематичні порушення прав людини в Росії та в окупованому Криму. ЄП ухвалив резолюцію «Щодо Росії, в особливості щодо справи політичного в'язня Олега Сенцова», в якій вимагає від російського керівництва негайно та безумовно звільнити усіх протиправно утримуваних політичних в’язнів.У документі згадані імена усіх загалом більше 70 українських політичних в’язнів, які утримуються в РФ та окупованому Криму, включаючи журналіста Укрінформу Романа Сущенка.

Європарламентарії також висловили солідарність з українським кінорежисером та політичним активістом Сенцовим, нагадуючи що він з 14 травня голодує з вимогою звільнити усіх своїх співвітчизників, протиправно ув’язнених російським режимом.

У резолюції відзначається, що інший український в’язень – Володимир Балух – також голодує з 19 березня.

ЄП висловлює розчарування діями російської влади, яка ув’язнила українського громадянина Олександра Кольченка; а багато інших українських політичних в’язнів, зокрема Микола Карпюк, Володимир Присич, Олексій Чирній та Євген Панов, зазнали тортур.

Європарламент також звертає увагу на затримання російською владою в окупованому Криму кримських татар.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-