Фотовиставка «Воїни світу» у музеї Шевченка

Фотовиставка «Воїни світу» у музеї Шевченка

1043
Укрінформ

Художні фото, що стають обкладинками бестселерів за версією New York Times та ілюструють безліч статей військової тематики у топових світових виданнях—New York Post, Deutsche Welle, The Huffington Post—будуть презентовані на виставці «Воїни світу» Олега Забєліна, яка відкриється 2 травня 2018 року о 18:00 у Національному музеї Тараса Шевченка.

Який вигляд мають австрійські чи норвезькі спецзагони, військово-морські сили США та армії Німеччини, Франції? Чи носить український КОРД більше спорядження, ніж американський поліцейський підрозділS.W.A.T.? І чому треба провести півдня у львівському болоті чи у водах Дніпра поблизу Осокорків, аби зробити один вдалий кадр такої тематики? Все цевідображено в постановочних роботах фотохудожника, який  відібрав для цієї виставки найкращі 55 образів за 10 років зйомки.

Якщо цікавитеся мілітарі-тематикою, шукаєте хорошу ілюстрацію для статті чи обкладинку книги,  є журналістом, видавцем чи блогером у військовій/правоохоронній сферах, вам варто прийти на виставку!

Олег Забєлін— фотограф за покликанням,  шукач пригод і засновник першого в світі фотобанку військової тематики  www.getmilitaryphotos.com. Він об`їздив усю Україну, щоб створити сотні образів воїнів світу, що мають великий попит сучасних західних ЗМІ, письменників та творців кіно.

Так, одна з реконструкцій Олега Забєліна навіть стала рекламним постером американського серіалу The Reaper (Жнець) про снайпера Ніколаса Ірвінга, який у 2009-му, під час війни в Афганістані,  ліквідував 33 талібанських бойовики однією чергою пострілів.

Виставка триватиме до 13 травня.

Вхід – за вартістю квитка до музею.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-