У Вінниці стартує масштабна реконструкція вулиці Замостянської

У Вінниці стартує масштабна реконструкція вулиці Замостянської

834
Ukrinform
У Вінниці стартує масштабна реконструкції вулиці Замостянської – з осучасненням транспортних мереж,  інженерних комунікацій, тротуарів, велодоріжок і зелених зон задля створення комфортного громадського простору.
Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. 
«Розпочалися підготовчі роботи в рамках реалізації нового масштабного проекту – комплексної реконструкції вулиці Замостянської. Проект розрахований на два роки. Перший етап включатиме роботи на ділянці від проспекту Коцюбинського до вулиці Стеценка, другий – від Стеценка до Стрілецької», - повідомив Моргунов.

За його словами, реконструкція здійснюватиметься по прикладу проспекту Космонавтів – з осучасненням усіх складових об’єкта у комплексі. Окрім того, тут перекладуть і трамвайні колії(їх розмістять на бетонної плити) та замінять контактну мережу електротранспорту.

Також під час реконструкції також будуть замінені усі інженерні комунікації, облаштують  нове дорожнє покриття, тротуари та вело доріжки і зливову каналізацію. Пішохідна зона алеї буде вимощена тротуарною плиткою, на ній з’являться нові «вуличні меблі» та сучасне освітлення, буде проведено озеленення цієї території, що дозволить перетворити цю територію на комфортний громадський простір для мешканців мікрорайону Замостя. А в місцях проїздів через зелені зони з’являться безпечні підвищені пішохідні переходи. 

Також уздовж вулиці будуть збудовані спеціальні платформи для зупинок громадського транспорту, адаптовані для людей з інвалідністю. 
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>