Чому майбутнє - за орендою автомобілів?

Чому майбутнє - за орендою автомобілів?

232
Ukrinform

Жителі багатьох західних країн звикли до того, що власним майном одноосібно не володіють, а використовують його, взявши в оренду. А чи можна в Україні користуватися автомобілем напрокат та краще це власного авто, чи ні?

Мільйони наших співвітчизників не мають власного авто, як і можливості його придбати прямо сьогодні або в найближчому майбутньому. Хтось відмовляє собі в щоденних задоволеннях, відкладаючи кожну копійку на покупку авто, хтось користується послугами таксі або громадським транспортом. А деякі підприємливі жителі мегаполісів вже розібралися з тим, що найвигідніше брати машину напрокат в дні, коли авто дійсно не розкіш, а засіб пересування.

Запланували довгий маршрут, а власного автомобілю немає, або це з якоїсь причини  недоступно? Тоді авто в оренду в Києві або в іншому місті допоможе отримати служба NarCars, що працює в Україні з 2012 року.

Мінімальний пакет документів, мінімум часу та прийнятні ціни за дійсно хороші авто - це фірмовий почерк сервісу.

Окрім столичної області, компанія надає автомобілі в оренду практично в усіх обласних центрах країни - в Одесі, Харкові, Днепрі та Львові. Достатньо просто зателефонувати чи написати менеджеру, щоб придбати чотири колеса.

За оцінками експертів, аренда авто в цілому обходиться дешевше і практичніше, ніж придбання власної машини. Вся справа в тім, що машину напрокат людина бере тільки тоді, коли автомобіль йому дійсно необхідний. При цьому, він не витрачається на технічному обслуговуванні транспортного засобу, його оформлення, дорогий догляд за ним, не придбає місце на стоянці або постійний гараж. Зрештою, він нічим не ризикує, просто сплачує орендовану автівку.

Загалом, оренда автомобілів NarCars обійдеться всього лише в кілька десятків доларів за день, але ви маєте можливість роз'їжджати на будь-яких авто, придбати які не можуть собі дозволити навіть люди з великими статками.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>