7 способів зібрати гроші на літній відпочинок

7 способів зібрати гроші на літній відпочинок

327
Ukrinform

Теплі дні ось-ось настануть, а ви ще не замислювалися, скільки грошей необхідно відкласти на відпочинок, і навіть не уявляєте, де взяти на це кошти? Не поспішайте засмучуватися - ми знаємо як мінімум сім дієвих способів заощадити свої гроші, щоб використовувати їх за призначенням. При цьому погіршення якості життя ви не відчуєте.

Слідкуйте за розпродажами

У певні дні тижня, певні супермаркети оголошують розпродажі. Ви стежите за цим? Якщо ні, то пора зробити позначки в календарі - шопінг по розпродажах точно зекономить чималі кошти.

Оптом дешевше

Більшість продовольчих товарів і побутової хімії обходиться значно дешевше, якщо купувати їх не в роздріб, а оптом. Завітайте на найближчий склад, щоб переконатися в цьому.

Аналог - не означає гірше

Лікав виписав дорогі ліки? Спробуйте пошукати в інтернеті назву його аналогів місцевого або зарубіжного виробництва. Практично кожен препарат має більш дешевий «дублікат», склад якого анітрохи не відрізняється від брендового медикаменту.

Каталоги цін

Спробуйте хоч раз скористатися сервісами порівняння цін, яких в мережі вже більш ніж достатньо. Ви здивуєтеся, але каталог цін щодня допомагає тисячам українців економити при придбанні товарів найвищої якості від офіційних дилерів. Такі сервіси, як, наприклад, Е-Каталог, допомагають позбіавітися необхідності переплачувати продавцю.

Програми лояльності

Бонусні та дисконтні системи - гарний спосіб акумулювати ваші кошти, активно купуючи все необхідне для життя. Не лінуйтеся заповнити анкету і обов'язково беріть з собою дисконтну карту - буквально на всьому можна заробити бали, перевести в готівку які не проблема.

Користуйтеся кредитами

Та кредитними картками. Чим активніше ви будете використовувати банківські рахунки, тим вище ймовірність підвищення вашого кредитного ліміту.

Некондиція

Купуючи побутову техніку, електроніку або одяг, звертайте уваги на спецпропозиції з позначкою «некондиція». Часом злегка зім'ята картонна коробка вже істотно знижує вартість ідеально збереженого товару.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>