ICU підтримує розвиток економічної журналістики в Україні - 21.02.2018 10:26 — Новини Укрінформ
ICU підтримує розвиток економічної журналістики в Україні

ICU підтримує розвиток економічної журналістики в Україні

1113
Ukrinform

У Києві розпочався набір студентів у Центр удосконалення економічної журналістики, заснований спільно Київською школою економіки, фінансовою групою ICU, VoxUkraine та VISA. Основне завдання Центру – підвищення рівня економічних знань журналістів і редакторів видань, які пишуть про економіку, фінанси та бізнес.

Це вже другий набір журналістів, який проводить Центр. У минулому році навчання в ньому пройшли 34 журналісти провідних фінансових і суспільно-політичних ЗМІ України, серед яких «Інтерфакс-Україна», «ЛігаБізнесІнформ», «Економічна Правда», «1+1», «5 канал», «Новое Время», «Фінансовий клуб» та інші.

Цього року навчальний курс стартує 16 березня за програмою «Економіка. Ринки та аналіз даних». Студенти розглянуть фундаментальні ідеї економічної теорії та їх застосування у повсякденному житті, познайомляться із аналізом даних та навчаться розкривати заховані за Big Data інформаційні приводи, викривати брехню і фейки, а також розмірковувати про сьогодення і майбутнє України та українського бізнесу, професійно відображаючи в своїх матеріалах суть подій.

Знаннями і досвідом зі студентами будуть ділитися професори Київської школи економіки, найкращі економісти та фінансові аналітики України, визнані експерти-практики з державного сектору та бізнесу.

«Загострення політичної ситуації призводить до збільшення кількості новин в інформаційному просторі. Від уміння журналістів відрізняти інформаційне «сміття» від дійсно важливої ​​інформації, доносити її до читачів та глядачів у неспотвореному вигляді, залежить рівень спокою нашого суспільства і розуміння ним суті того, що відбувається», – зазначив керуючий партнер групи ICU Макар Пасенюк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>