В Укрінформі відбудеться тренінг з підвищення обізнаності щодо свободи слова та безпеки журналістів

В Укрінформі відбудеться тренінг з підвищення обізнаності щодо свободи слова та безпеки журналістів

630
Ukrinform

13-15 лютого 2018 року в Укрінформі  відбудеться триденний тренінг для працівників правоохоронних органів  з підвищення обізнаності щодо свободи слова та безпеки журналістів.  Тренінг проводиться за підтримки ЮНЕСКО,  Української національній комісії у справах  ЮНЕСКО та Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM). 

Співорганізаторами заходу також виступили Міністерство закордонних справ Литовської Республіки, Міністерство закордонних справ України, Міністерство інформаційної політики України, Міністерство внутрішніх справ України та Національна поліція України. Також до організації тренінгу долучилися громадські організації - Національна спілка журналістів та Інститут масової інформації.

Програму тренінгу сформовано таким чином, щоб представники правоохоронних органів та журналісти ознайомились з питаннями правового забезпечення гарантії незалежної діяльності журналістів. Зокрема,  передбачається  ознайомлення з Дорожньою картаю ООН із забезпечення безпеки журналістів, з міжнародними та регіональними стандартами свободи слова, свобод преси та безпеки журналістів, ситуацією із забезпеченням прав людини у процесі здійснення реформ. 

Окрему увагу під час тренінгу буде приділено практичним аспектам налагодження професійних взаємовідносин  між правоохоронцями та журналістами,  необхідності забезпечення системного захисту журналістів, стратегії комунікації та відбудови довіри з медіа. 

Планується також обговорення специфічних ризиків для жінок-журналісток та обмін думками щодо позитивного та негативного досвіду з обох сторін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-