Віза в Англію для українців за допомогою VisaPlus

Віза в Англію для українців за допомогою VisaPlus

127
Ukrinform

 Аби в'їхати до Великобританії, потрібно отримати відповідний дозвіл — візу. Для цього аплікантові (заявнику) необхідно пройти ряд процедур, які відрізняються особливою педантичністю. Найменша помилка — і бюрократична машина одного з відділень UKBA (так називається британська міграційна служба) відкине заяву, за чим піде перепроходження всіх заходів.

Щоб заощадити час і сили, рекомендується скористатися допомогою досвідчених фахівців. Ці послуги в підсумку окупаються багаторазово. Віза в Англію для українців, у свою чергу, може бути легко отримана, наприклад, через нашу компанію.

До чого потрібно готуватися при отриманні візи в Англію

Перший крок є відносно простим: аплікант повинен обрати тип візи, з якої він відправиться в країну. Найчастіше оформляються або туристичні, або гостьові, за ними йдуть робочі та студентські. Однак навіть на цьому етапі близько 30% людей роблять помилку, бо вибирають не той варіант, а отже, збирають неправильний пакет документів.

Зробити наступний крок без сторонньої допомоги зовсім можуть лише близько 10% людей — тих, які або самі добре знають англійську, або мають знайомих, що чудово у ній розбираються. Цей етап передбачає збір всіх необхідних документів з їх подальшим переведенням на мову країни, що приймає.

Далі потрібно заповнити анкету та написати доповнення до неї, які за обсягом перевищують першу в 2-3 рази. Тут теж ніяк не можна обійтися без грамотної англійської.

На четвертому етапі потрібно сплатити консульський збір. Це робиться відразу ж після оформлення на відповідному сайті анкети. Відповідна процедура є найпростішою в даному списку.

Також обов'язково потрібно роздрукувати заповнену анкету, що робиться посредствам натискання на відповідну кнопку в інтерфейсі сайту, на якому вона заповнювалася. Ці папери потрібно взяти з собою в консульство, коли надійде час співбесіди. У самому консульстві крім усього іншого знадобиться здати всі біометричні дані — зріст, відбитки пальців і т. ін.

Після всього цього пройде від 3 тижнів до 3 місяців (конкретний термін залежить від типу візи) до моменту, коли буде оголошено рішення щодо видачі дозволу. Звичайно, можна доплатити близько 150 євро, щоб документи розглянули швидше, але не всі готові віддавати досить велику суму за пріоритетність.

Переваги використання допомоги по оформленню візи

Більше половини людей з першого разу не отримують візу, коли повністю або частково займаються вирішенням зазначених питань самостійно. В результаті їм доводиться по кілька зайвих місяців перебувати в очікуванні отримання дозволу на в'їзд. Цього не відбувається при використанні послуг спеціалізованої компанії.

Фірма, яка допомагає отримати візу, робить наступне:

  • дає рекомендації по збору всіх необхідних документів;
  • виконує переклад документів;
  • правильно становить анкету;
  • консультує по тому, як правильно поводитися під час співбесіди і т. д.

Коли людина користується цими послугами, якщо вона і отримає відмову, то гарантовано не через помилки на якомусь з етапів оформлення.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-