СБУ взяла участь у круглому столі «Відновлення дорожньої інфраструктури як імпульс розвитку економіки країни»

СБУ взяла участь у круглому столі «Відновлення дорожньої інфраструктури як імпульс розвитку економіки країни»

Укрінформ

У Києві співробітники Служби безпеки України взяли участь у круглому столі «Відновлення дорожньої інфраструктури як імпульс розвитку економіки країни», організованому Укравтодором.

У заході взяли участь керівництво профільних міністерств та відомств, народні депутати України, які обговорили низку питань із стратегічних та концептуальних напрямків розвитку дорожньої інфраструктури. Особлива увага була приділена питанням створення законодавчого та нормативно-правового поля для розвитку галузі.

Заступник начальника підрозділу СБУ, який відповідає за захист критичної інфраструктури Андрій Негляд, повідомив учасникам круглого столу, що за участю Служби безпеки України була розроблена та затверджена Кабміном Концепція створення державної системи захисту критичної інфраструктури.

Представник СБУ наголосив на необхідності створення нормативно-правового підґрунтя через внесення відповідних змін до підвідомчих нормативних актів, що регулюють функціонування автодорожньої та автотранспортної сфер. Украй важливою для України є побудова надійних безпекових моделей захисту об’єктів критичної інфраструктури з урахуванням позитивного досвіду європейських держав.

Андрій Негляд у своєму виступі також відзначив важливість налагодження державно-приватного партнерства для забезпечення надійного рівня безпеки об’єктів критичної транспортної інфраструктури всіх форм власності.

СБ України, як ключова структура із забезпечення національної безпеки, продовжує вживати заходи, спрямовані на захист критичної інфраструктури держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-