HelpSMI Helps Me;) - в Україні з'явилася програма, яка значно полегшує роботу журналістів і прес-служб

HelpSMI Helps Me;) - в Україні з'явилася програма, яка значно полегшує роботу журналістів і прес-служб

1128
Ukrinform

Днями в Україні запустився новий сервіс для журналістів і представників прес-служб - HelpSMI. Інструмент дозволяє журналістам швидко отримувати коментарі до статей, знаходити гостей для теле- і радіоефірів, черпати ідеї та натхнення для нових матеріалів від спілкування з експертним співтовариством. З іншого боку, PR-фахівцям надається можливість заробляти згадки в ЗМІ завдяки своєчасному наданню якісної інформації.

За перші три тижні до проекту долучилося 381 людей. Серед них представники 15 телеканалів, 8 радіостанцій, 6 інформаційних агенцій і численних Інтернет-ЗМІ. Наша експертна база на сьогодні складається з працівників 24 PR- та маркетинг-агенцій, 19 бізнес-асоціацій загального і вузького профілів, 14 дослідницьких установ, декількох державних органів, неурядових організацій, директорів та маркетологів приватних компаній. Завдяки HelpSMI редактору проекту "ЕнергоНЕзалежність" на 5 каналі Наталії Чуріковій вдалося знайти експертів для участі в телеефірі.

В усьому світі журналісти стикаються з одними і тими ж проблемами. Перш за все - це жорсткі дедлайни і безвідповідальність експертів, які погодилися на співпрацю. Деякі прес-служби можуть не вийти на зв'язок у потрібний момент, інші ж спочатку погоджуються дати коментар, а потім місяцями його затверджують усередині структури. Буває і так, що PR-менеджери просто забувають про дані обіцянки. Є експерти, які не поважають право редакції на останнє слово, переписують живий оригінальний текст вздовж і впоперек, перетворюючи його у щось абсолютно нечитабельне.

"HelpSMI - це спроба вивести двосторонню комунікацію PR фахівців і журналістів на якісно новий рівень. Ми хочемо допомогти людям виконувати щоденні завдання швидше, краще, без зайвого стресу."- говорить Анастасія Ширіна, засновник сервісу та піар-консультант.

У журналістів з'явиться можливість написати одного листа замість десяти. І отримати не п'ять, а двадцять п'ять коментарів на потрібну тему. А потім обрати найкращі. Так і пул знайомих експертів можна розширити, і матеріали будуть виходити різноманітні, кожен раз із елементом новизни.

Що стосується PR-менеджерів, то кожен з них хоча б раз, але стикався із наступною ситуацією. Вийшов чудовий сюжет у прайм тайм на близьку тему, а представника компанії там чомусь немає. Як із цим боротися? Крім розширення мережі контактів завдяки щоденній роботі й відвідування професійних заходів, можна просто оперативно відповідати на існуючі реальні запитання журналістів. Потенційно, кожен фахівець з комунікацій буде отримувати набагато більше запитів на інформацію, ніж раніше. Можна буде вибрати найцікавіші і поборотися за згадки у авторитетних ЗМІ. Сервіс дозволяє PR-менеджерам вчасно дізнаватися про майбутні сюжети і пропонувати своїх спікерів у якості героїв. Крім того, завдяки програмі поділитися знаннями зможуть і незалежні експерти, тобто дослідники, блогери, у яких немає під керівництвом власного піар-відділу, але є, що сказати.

Ми створили програму, яка дозволяє журналістам оформлювати запити і одним кліком надсилати їх усім тематичним експертам, які зареєструвалися у системі. Реєстрація не займає і п'яти хвилин. Найближчим часом ми будемо намагатися популяризувати сервіс і набрати велику кількість користувачів, щоб на кожний запит знайшовся компетентний знавець. Якщо такий інструмент потрібен Україні - він швидко приверне до себе увагу. Адже подібні програми покликані спростити наше життя і зробити конкуренцію справедливою. Монетизація проекту відбуватиметься за рахунок введення платної підписки. Але за нашими підрахунками, це відбудеться не раніше, ніж через рік, і плата за користування послугами буде символічною.

Посилання на сервіс: http://www.helpsmi.co/

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-