Скільки коштує тамада на весілля в Києві?

Скільки коштує тамада на весілля в Києві?

1067
Ukrinform

Весілля — свято, до якого молодята готуються заздалегідь, продумуючи кожну деталь. Безумовно, хочеться вибрати все найкраще, щоб цей день запам'ятався на все життя тільки радісними моментами.

 Веселощі і настрій на такому важливому заході залежать саме від ведучого. Це та людина, яка створює невимушену атмосферу.

 Часто можна зустріти оголошення типу «Тамада Київ». При виборі ведучого на свій захід важливо пам'ятати, що кожна людина має своє амплуа, але головне завдання полягає в тому, щоб зробити свято яскравим, цікавим, таким, що запам'ятовується.

 Вартість за послуги варіюються, що залежить від ряду факторів. Це:

  • кількість годин роботи;
  • обсяг програми;
  • наявність живої музики (зазвичай тамада працює в парі з музикантом).

 Ціна починається від 5 тисяч гривень і може перевищувати позначку в 30. При виборі потрібно звертати увагу не тільки на вартість, але і на особливості проведення свята кожного ведучого. На сторінці тамади завжди є коротке представлення, яке частково допоможе визначитися. Але як зробити максимально правильний вибір?

Гарантія відмінного настрою на весіллі

Визначити для себе потрібну людину можна тільки після вивчення багатьох факторів. Будь-яке весілля вимагає чималих витрат, а при виборі тамади одну з головних ролей грає саме ціна. Перш за все, зовнішній вигляд ведучого повинен відповідати рівню урочистості. Варто сказати, що ціна від цього може змінюватися в кілька разів. Якщо це розкішне весілля, то тамада повинен бути у відповідному костюмі або платті. Для невеликого торжества достатньо якісної сорочки і штанів, стильної блузки, спідниці. Тут багато що залежить і від побажань молодят.

Якщо хочеться заощадити, то в березні вартість на послуги тамади найнижча. З приходом тепла ціна істотно зростає. При цьому вартість може бути вище в 3-4 рази. Іншими словами, ціна за послуги тамади складається з таких чинників:

  • розмах заходу;
  • сезон;
  • день тижня (на вихідних ціна підвищується);
  • рівень і досвід;
  • місце проведення.

 Необхідно зауважити, що стаж і популярність відіграють значну роль. Такий тамада завжди стежить за своєю репутацією, робить все на вищому рівні, вкладає багато зусиль, щоб свято було неповторним і незабутнім.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-