Необхідно терміново покращити якість надання транспортних послуг для мешканців Буковини, - голова ОДА О. Фищук

817
Укрінформ
У рамках апаратної наради, яка відбулась сьогодні, 11 грудня, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук зосередив увагу присутніх на питанні пасажирських перевезень громадян різним транспортом як у межах Чернівецької області, так і до інших обласних центрів України.

Про це повідомляє прес-центр Чернівецької ОДА http://www.bukoda.gov.ua/news/oleksandr-fishchuk-neobkhidno-terminovo-pokrashchiti-yakist-nadannya-transportnikh-poslug-dlya-.

      «Ключові питання – це скорочення кількості поїздів, які курсують між Чернівцями та іншими обласними центрами, зокрема Львовом та Києвом, якість автобусного перевезення пасажирів та нелегальні перевізники, які не несуть жодної відповідальності за своїх пасажирів. Щодо останнього, потрібно вживати жорсткі, але виважені кроки спільно з Управлінням Укртрансбезпеки у Чернівецькій області та Головним управлінням ДФС у Чернівецькій області для забезпечення порядку у транспортній сфері», - наголосив очільник крайової влади.

   У свою чергу, начальник відділу інфраструктури обласної державної адміністрації Володимир Трепко доповів про стан пасажирських перевезень у Чернівецькій області.

     Зокрема, пасажирським транспортом у січні–жовтні цього року виконано пасажирооборот у обсязі 711,6 млн.пас.км. У порівнянні з січнем–жовтнем минулого року пасажирооборот збільшився на 0,4%. Пасажирським транспортом скористалось 49,1 млн. пасажирів, що в порівнянні з січнем–жовтнем 2016р. більше на 8,1 відсотка.

     «Управлінням інфраструктури ОДА підготовлено лист до Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України та ПАТ «Укрзалізниця» стосовно забезпечення сполучень між усіма регіонами України, що входять до EUSDR (Одещина, Буковина, Верховина та Закарпаття), з регіонами Румунії, Угорщини, Словаччини та Молдови шляхом відновлення руху від Жмеринки через Могилів-Подільський до Чернівців з беззупинковим слідуванням через територію Молдови за прикладом руху потяга №117.118 Київ – Чернівці», - зазначив Володимир Трепко.

      Щодо автобусного перевезення пасажирів, то сформована мережа Чернівецької області налічує 196 приміських маршрутів загального користування і 168 міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування. На цей час маршрути обслуговують 15 юридичних осіб та 82 фізичних осіб-підприємців. У відповідності із розкладами руху автобусів на приміських та міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування працює 389 одиниць автомобільної техніки, з яких 45 транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-