У понеділок у стінах Парламенту Великобританії говоритимуть про проблему в’язнів Кремля та гібридну війну

У понеділок у стінах Парламенту Великобританії говоритимуть про проблему в’язнів Кремля та гібридну війну

Укрінформ

20 листопада о 7 вечора у Portcullis House, що є однією із будівель UK Parliament, Британсько-Українське товариство спільно з Посольством України у Великій Британії організовують дискусію “Російська гібридна війна та українські політичні в’язні”, в якій візьмуть участь член парламенту Великобританії, науковець, який вивчає неконвенційні методи ведення війни, пан Роберт Сілі, а також українські правозахисниці та активістки - юрист Українська Гельсінська спілка з прав людини - УГСПЛ Nadia Volkova та редактор сайту Euromaidan Press Аля Шандра (Alya Shandra).

Медійна ініціатива за права людини щаслива долучитися до організації цієї події.

Зокрема, в рамках заходу буде представлена виставка, підготовлена нами спільно з колегами, та присвячена ключовим порушенням прав людини у справах проти в’язнів Кремля.

Один із плакатів - якраз на цьому зображенні. Дизайн - української ілюстраторки Anna Gavryliuk.

Дуже сподіваємося, що захід пройде продуктивно, а наші рекомендації будуть почуті.

Одна з ключових стосується заповадження Британією персональних санкцій проти осіб, які причетні до грубих порушень прав людини у справах в’язнів Кремля. Звісно, відразу цього не станеться, але вважатимемо цю виставку та цей захід нашим скромним вкладом у благородну справу.

Подробиці заходу - на сторінці події у ФБ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-