ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «INNOVATION MARKET» - технології майбутнього сьогодні

ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «INNOVATION MARKET» - технології майбутнього сьогодні

90
Ukrinform

21-24 листопада 2017 р. у Києві вже вдруге пройде зустріч інноваторів, вітчизняних та іноземних інвесторів і бізнесменів, представників влади для об'єднання зусиль з розвитку інноваційного ринку України.

Форум проходить під патронатом Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти і науки, Національної академії наук України, CSTEC - Китайського центру обміну науковою та технологічною інформацією. Генеральний розпорядник заходів ТОВ “Міжнародний виставковий центр”.

Мета Форуму — представлення кращих інновацій у всіх сферах економіки України, пошук інвестицій для їх впровадження. На відміну від інших заходів Форум не має вузької тематичної спрямованості, а тому, що показало перше ж його проведення, відрізняється як масштабом представлення інновацій — загальна площа заходу понад 10 тис. кв.м., так і чисельністю цільової аудиторії, яка, за попередніми заявками, сягатиме до 5 тис. відвідувачів - споживачів інновацій та новітніх технологій.

Учасники - представники університетів, наукових установ і підприємств, винахідники, автори Startup-проектів й інноваційних технологій - та відвідувачі в конструктивній атмосфері шукатимуть шляхи інтенсифікації інноваційної та інвестиційної діяльності в таких сферах, як енергетика, промисловість, фінанси та інтелектуальна власність, агропромисловий комплекс, екологія, соціальний розвиток. Саме за цими напрямками сформовано тематичні секції Форуму, що й знайшло змістовне відображення у його складових — Конференції, Виставковій зоні та Startup Алеї.

На сьогодні вже зареєстровано понад 100 учасників експозицій, завершується формування пулу спікерів й експертів, серед яких такі відомі імена, як Чарльз Уайтхед (США) - професор бізнес-права й директор програми “Право, технологія і підприємництво” Корнельського університету, Грег Олсен (США) — вчений та підприємець, третій космічний турист у світі, Тал Катран (Ізраїль) — розробник Стартап екосистем, Олесь Тимофеєв (Україна) — засновник проекту GeniusMarketing й інші визнані у своїх сферах експерти.

Також в роботі Форуму братимуть участь керівники Уряду України, провідних міністерств і профільних Комітетів Верховної Ради України.

Окремо потрібно відзначити проведення в рамках Форуму Китайсько-Української наукової виставки технологій та інновацій - вперше в Україні під егідою CSTEC на площі 2,2 тис.кв.м. свої напрацювання представлять понад 80 провідних наукових установ та виробничих компаній Китаю (зокрема, Huawei, China Railway Construction Heavy Industry, National Supercomputing Center in Wuxi, New Material Research Institute, Energy Research Institute та High and New Technology Industry (Pilot) Base of Shandong Academy of Sciences, The National Engineering Technology Research Center for LED on Si Substrate, Beijing Kingpeng International Hi-tech Corporation та інші). Також відбудуться україно-китайський круглий стіл та Networking для молодих підприємців і Форум україно-китайського співробітництва.

Серед новинок - Конкурс "Батл ВНЗ": команди університетів змагатимуться у вирішенні конкретних реальних завдань, завчасно поставлених представниками топових інноваційних підприємств та місцевих органів влади. Операційним співорганізатором Конкурсу виступає YEP Incubators - перша в Україні мережа академічних бізнес-інкубаторів. Команди-переможці будуть залучені постановниками завдань до проходження практики на підприємстві для впровадження знайденого рішення, на партнерських умовах з командою розробників, а також отримають додатково призи за різними номінаціями від партнерів та спонсорів Форуму.

Для отримання інформації щодо участі у заходах та відвідування Форуму звертайтеся за адресою: Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15, м. “Лівобережна”, ТОВ “Міжнародний виставковий центр”: тел.: +38 044 201-11-44, 206-87-17, 201-11-74, e-mail: ifim@innovationmarket.com.ua; www.innovationmarket.com.ua; http://battlevnz.innovationmarket.com.ua


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-