ЄС пропонує «безвіз», а для любителів місцевого відпочинку — знижки до 60% на відпочинок і лікування в Трускавці від «Покупон»

ЄС пропонує «безвіз», а для любителів місцевого відпочинку — знижки до 60% на відпочинок і лікування в Трускавці від «Покупон»

Укрінформ

З введенням безвізового режиму, зросла кількість туристів, які подорожують до Європи. Поряд з цим фактом, також збільшилася кількість подорожучих територією України. Зі знижками від «Покупон» подорожувати по Україні стало ще приємніше.

За останніми даними, після підписання 17 травня 2017 року довгоочікуваної Угоди про безвізовий режим України з ЄС, громадяни України вже встигли перетнути кордон близько 7,5 мільйонів разів за біометричними паспортами. Однак, при цьому, внутрішній туризм не збавляє обертів. На жаль, з огляду на певні обставини досить складно відстежити повну статистику подорожей громадян України, але зростання інтересу іноземців до нашої країни вражає. Тільки за станом на 2016 рік кількість іноземних туристів зросла, у порівнянні з попередніми роками.

Звичайно ж, найбільш відвідуваними регіонами є Київська, на півдні — Одеська, Миколаївська та Херсонська області, на заході — регіони Карпат. Один з відомих американських блогерів, Артур Вей, який за останній час побував у багатьох країнах світу, був вражений красою природи і культурою України, але найбільше його підкорила краса Карпат. Саме в передгір'ї Карпат затишно розмістився відомий бальнеологічний курорт — місто Трускавець.

Трускавець — місто з 190-річною історією, яке щорічно приймає гостей з усього світу, які бажають поправити здоров'я або просто відпочити від міської суєти. Даний курорт підходить кожному, у кого є захворювання нирок і сечостатевої системи, органів травлення, обміну речовин, порушень опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, дихальних шляхів і нервової системи. Все це завдяки джерелам лікувальної мінеральної води нафтового походження — «Нафтуся». На території міста функціонують 2 центральних бювети, а між ними знаходиться центральний парк для піших прогулянок і додаткового оздоровлення. У Трускавці налічується 19 санаторіїв і 29 приватних готелів, пансіонатів і вілл, де може відпочити і пройти курс лікування кожен бажаючий. Також в містечку функціонує ряд SPA і оздоровчих центрів.

 Щоб відпочинок і лікування в Трускавці принесли ще більше задоволення, варто скористатися купоном на знижку до 60% від «Покупон» на перебування в одному з готелів, санаторіїв або вілл. Подробиці на https://pokupon.ua/kiev/truskavec.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-