ПОСТАНОВА Верховної Ради України

ПОСТАНОВА Верховної Ради України

411
Ukrinform
Про включення до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання законопроекту про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) і про його направлення до Конституційного Суду України

Відповідно до статей 146, 148 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України   постановляє:

1. Включити до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання законопроект про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) (реєстр. № 7203), поданий Президентом України як невідкладний.

2. Законопроект про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) направити до Конституційного Суду України для одержання висновку щодо відповідності його вимогам статей 157 і 158 Конституції України (додається).

3. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України                                                                     А.ПАРУБІЙ

м. К и ї в 

19 жовтня 2017 року 

№ 2171-VIII

З А К О Н О П Р О Е К Т 

Про внесення змін до статті 80 Конституції України 

(щодо недоторканності народних депутатів України)

Верховна Рада України   п о с т а н о в л я є:

1. Внести зміни до статті 80 Конституції України (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 30, ст. 141), виклавши її в такій редакції:

"Стаття 80. Народні депутати України не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп".

2. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>