Мер Вінниці домовився про нові поставки швейцарських трамваїв до міста

Мер Вінниці домовився про нові поставки швейцарських трамваїв до міста

1136
Ukrinform
Вінницький міський голова Сергій Моргунов під час поїздки до Цюриха домовився про нові поставки швейцарських трамваїв для КП «Вінницька транспортна компанія» з 2021 року.     
Про це він повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуку».
«На запрошення наших міжнародних партнерів GIZ та SECO відвідав Цюріх, з яким Вінницю пов’язує питання громадського транспорту. 2006-го року було підписано Меморандум про передачу швейцарських трамваїв Вінниці, і за кілька років ми отримали більше сотні цюріхських трамваїв. Основним питанням візиту було обговорення ще одного спільного майбутнього проекту. Йдеться знову про передачу трамвайних вагонів, що поки працюють тут в Цюріху, і які муніципальна транспортна компанія планує замінити новим рухомим складом, що почнуть виробляти на замовлення VBZ з 2018 року», - повідомив Моргунов.

За його словами, згідно з планами виробництва та поточної потреби громадського транспорту Цюріха, місцева муніципальна транспортна компанія VBZ зможе розпочати процес відправки вагонів з 2021 року. До цього КП «Вінницька транспортна компанія»  доведеться підсилити та модернізувати силове електричне обладнання, відпрацювати готовність рейкового господарства, а також скорегувати транспортну стратегію міста. 

«Домовились відпрацювати детальний план впровадження проекту як частини проекту «Інтегрований розвиток міст України», що впроваджується за підтримки німецької урядової компанії GIZ та уряду Швейцарії», - розповів міський голова. 
Сергій Моргунов зауважив, що швейцарські партнери дуже задоволені співпрацею у рамках реалізованого спільного проекту: вони були вражені професіоналізмом вінницької транспортної команди і оперативністю вирішення непередбачуваних проблем.  А також розповіли, що вінницькі електромеханіки багато чому навчили швейцарських спеціалістів під час підготовчих робіт у 2006 році. 
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>